Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tamara Güzellik Merkezi Van Şubesinin Sorunlarını Bir De Benden Dinleyin

Esra
20 Aralık 2023 19:32
150

Tamara Güzellik Merkezi Van şubesi, Şişli Öğretmenler Evi yanında yaşadığım olumsuz deneyimleri aktarıyorum. Öncelikle, ikna kabiliyetleri yüksek ancak çalışanlarının sabırsız tavırları nedeniyle memnun kalmadım.

Saat 10.00'da randevum olmasına rağmen, defalarca öğleden sonra 3 veya 4'e kadar bekletildim. İlk görüşmeye gittiğimde bana buz lazer uygulaması yapılacağı söylendi ancak hiçbir seansta bu yöntem kullanılmadı.

Özel bölgede işlem sırasında acıya dayanamayınca, işlem yapan personel ek ücret karşılığında farklı bir yöntem denemeyi teklif etti. Şaşkınlık içinde kaldım çünkü en başta anlaştığım hizmet için zaten ödeme yapmıştım.

Başka bir konu ise, aloevera kremini satın almak istedim. Evde unuttuğum için seanstan sonra sürmem gerekiyordu. Cüzdanımı yanımda getirmediğim için ve evim yakın olduğu halde 200 TL istediler.

Ön ödemeli seanslarımdan dolayı bu ücreti seanslarımı iptal etmek pahasına vermek istemedim. Ödemeyi bir dahaki seansta yapabileceğimi söyledim ancak ısrarla hemen ödememi istediler. Sonuç olarak seans yapmadan ayrıldım. 15 seans aldım ancak işlemin yalnızca küçük bir kısmı tamamlandı. Memnuniyetsizliğimi belirtmek isterim. İsim: E**k**, iletişim kurmak isteyen olursa ulaşabilir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Van Tamara Güzellik Merkezi Nin İlgisizliği

Mazlum
17 Nisan 02:43
444

Van Tamara Güzellik Merkezi Şikayet Var

Ayşenur
07 Ocak 18:34
234
Van Tamara Güzellik Merkezi Şikayet Var
1

Tamara Güzellik Merkezi Estetisyenin Kaba Davranışları

Şeyma
28 Ağustos 2023 20:08
44
Benzer Şikayet Yaz