Takehiq.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Berkay sonuçtan hiç memnun değil

Takehiq.com Siparişi Göndermedi Ve Bilgi Vermiyor

268
Berkay
Berkay 28 Kasım 2022 15:35
Takehiq.com Siparişi Göndermedi Ve Bilgi Vermiyor

9 gün önce bir sipariş verdim. Fakat ne söyledikleri gibi bir mail bana ulaştı, ne de kargo takip kodu paylaşıldı. Sitede zaten iletişim için bir telefon numaraları bile yok. Oraya yalandan bir mail adresi yazmışlar sanki cevap veriyorlarmış gibi ona da yazmayı denedim oradan da cevap yok. Parayı verdim ve öyle her şeyden bihaber insafa gelip siparişimi göndermelerini bekliyorum. Bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Takehiq.com Logo
Takehiq.com28 Kasım 2022 16:41
Berkay
Berkay28 Kasım 2022 18:43

Kargo takip numaramı alamıyor muyum yani yine de?

Benzer Şikayetler

profile
61
3 gün önce

Takehiq.com Bozuk Ürün

Takehiq dan bir ürün almıştım ve de bozuk çıkmıştı bunun üzerine firma ürünü yenile ancak ürünü alalı yaklaşık 10 gün oldu ve gene tadında acılık, üründe katılaşma ve de kullandığımda hiçbir etkisi olmuyor. Çok fazla pre kullanan birisi olmadığımı belirterekten hiçbir kaşınma vs hissetmiyorum.

profile
135
4 gün önce

Takehiq.com Hiq Smash Preworkout Bozuk Geldi

Yaklaşık 3 hafta önce smash (fresh watermelon) ürününü sipariş ettim. Siparişte sorun yaşadım ama 1-2 hafta içinde sorunum çözüldü ve ürün elime geçti. Yaklaşık 7-8 ölçek kadar kullandıktan sonra ürünün neredeyse tamamen donduğunu fark ettim, ürünü çalkaladım ve karşıma devasa boyutta taş sertliğind...

Takehiq.com Hiq Smash Preworkout Bozuk Geldi
Takehiq.com Hiq Smash Preworkout Bozuk Geldi
profile
168
5 gün önce

Takehiq.com Hiq Creatin Ölçek Sorunu

Hiq Nutrition sitenizde verilen bilgilere göre 2 ölçekte 5gr mevcut diyorsunuz. Ancak velakin ürün gelince ürünün arkasında 1 ölçek 5gr yazıyor biz hangisine uyacağız. Bunun için yardımcı olmanız gerekmez mi sitenizde herhangi bir destek yok konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

profile
87
6 gün önce

Takehiq.com İade Ve Eksik Ürün

Aldığım hiq marka Gainer ürününün yanında gönderileceği söylenen hiq huni promosyon ürünü gönderilmedi. Bunun dışında ürünü iade etmek istiyorum firmaya mail atıyorum fakat karşımda ilgili kimseyi bulamıyorum, geri dönen kimse olmuyor. Az para vermedim ben bu ürüne.

profile
183
6 gün önce

Takehiq.com Satın Aldığım Gainer'de Yabancı Madde Var

videoplayer-icon

Takehiq.com sitesi üzerinden aldığım Hiq Gain Deluxe Gainer'in içerisinden küçük küçük ne olduğunu belirleyemediğim maddeler çıktı, fotoğraf olarak ekledim. Takehiq.com sitesinin sayfasında herhangi bir iletişim numarası yok [email protected] mailleri üzerinden şikayetimi yazdım fakat geri dönüş s...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .