12 Ocak 2016
#4636764

Takatuka.com Ürün Değişimi Yapılmadı!

Siparişim numaranın büyük gelmesi sebebiyle yarım numara küçüğü ile değiştirildi fakat ürünün hediye olması sebebiyle ürün İstanbul'a yollanırken fatura Ankara'ya yollandı. Değişiklik yapmadan önce de siteden çalışan arkadaşla iletişime geçtim bu durumda kendisi ürünü UPS ile karşı ödemeli, faturayı da herhangi bir kargoyla karşı ödemeli yollayabileceğimi söyledi. Ürün değişimi yapıldı fakat fatura için kargo parasını benden aldılar. Bunu firmaya bildirmeme rağmen ezberden cevaplar verildi. Bir daha bu siteden asla ürün almayacağım ve kimseye de önermeyeceğim.

Sena Sena 1.418 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sena29 Ocak 2016

    UPS ile ürünü yolladım fakat fatura başka ilde olduğu için müşteri temsilcisinin direktiflerince başka bir firmadan karşı ödemeli yolladım ve kabul edilmediği için ben ödemek zorunda kaldım. Sorunu okumadan otomatik cevap vermeyin!

  • Takatuka.com Temsilcisi27 Ocak 2016

    Sayın Sena Kişi, TakaTuka.com olarak sitemizde belirtilen politikamızda da yazdığı gibi ücretsiz gönderi için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi UPS 'dir. UPS kargo ile tüm gönderilerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Saygılarımızla TakaTuka.com Müşteri Hizmetleri Ekibi

Ziyaretçi Yorumları