17 Şubat 2018
#10138758

Takatuka.com Asla Telefon Açılmıyor!

Takatuka.com'dan çocuğum için almış olduğum bot, ayağına küçük gelmesi sebebiyle iade edilmiştir. Ürün kullanılmadı, faturası vardı, iade süresi geçmedi ancak ürün 3 gün sonra tekrar adresime geri geldi. Ürün sipariş numaram iade siparişi no:r223954 ürünün neden geri iade edildiğini öğrenemiyorum çünkü asla telefon açılmıyor. 0850 210 8585 bot ucuza almış olduğum bir ürün olsa asla sorun etmeyeceğim ancak 200 TL verdim yazık değil mi? Ürünü iade edemeyeceksem karşımda muhatap bulamayacaksam neden internetten alışveriş yapayım? Bir de site üye olmadan vs. alışveriş yapılamayan bir site acil olarak yetkiler tarafından sorunumun çözülmesini ürünün iadesinin kabul edilmesini istiyorum. Aksi halde Tüketici Hakları'na kadar gidip yasal haklarımı arayacağım.

Nurşen Nurşen 2.827 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurşen06 Mart 2018

    Takatuka.com kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayınız? Bir tane yetkili arayıp da sorununuz nedir diye sormadı. Alışverişi yaptıktan sonra ürün ile ilgili problem yaşadın mı? Asla karşınızda muhatap biri yok asla ve de asla bu siteden alışveriş yapılmamalı ve hatta kapatılmalı 200 TL verip aldığım Cross bot elimde kaldı. Hepimiz internetten alışveriş yapıyoruz ürünü görüyoruz ancak elimize geldiğinde ürün kalıbı küçük olabilir Vs. Vs. İade etme hakkımız olduğu için gönül rahatlığı ile internetten alışveriş yapıyoruz ancak takatuka.com dan kesinlikle iade edebileceğinizi düşünerekten ürün almayınız. Çünkü Takatuka.com da iade işlemi geçerli değildir. Ürünü teslim aldın mı bitti... . Cross ürünleri bu siteden satılıyor oradan da yanıt alamıyorum nasıl böyle bir sitenin ürünlerini satmasına izin verebiliyor anlamış değilim. Her iki firmaya da şikayette bulunmama rağmen dönüş yapılmamıştır

  • Nurşen19 Şubat 2018

    Günlerce aramam sonucunda ulaştım ve ürün giyilmiştir bu sebepten iadesi kabul edilmemiştir denmektedir. Ürün incelenmiş ve bu kanıya varılmış acaba dalga mı geçiyorlar çözemiyorum. Ürünü kullanmış olsam neden göndereyim? Neden bu kadar itiraz edeyim? Ürünü alalı kaç gün olmuş? Acilen ürünün iadesinin kabul edilmesini istiyorum. Konu ile ilgili iletişime geçilip sorunumun bir an önce TakaTuka.com yetkililerince çözülmesini istiyorum.

Ziyaretçi Yorumları