20 Ekim 2017

Tajnamoda.com Benim 1 Haftam Boşuna Gitti

3 Ekim cuma gecesi Tajnamoda sayfasına ayakkabı sipariş verdim. İstediğim topukta yapabileceklerini söylediler. Üretim dahil 1 hafta içinde elimde olacağını söylediler. Tam 1 hafta geçti. Hafta içinde kerpedenle bir ya da 2 cümle alabildim kendilerinden. Mesajlar görülüyor, cevap verilmiyor. Sanki hediye ürün göndereceklermiş gibi kâle alınmıyorum. En son siparişimi iptal ettiğimi söylediğimde hiçbir hakları olmadığı halde helal etmeyeceklerini söylediler. Ne kadar profesyonel bir marka siz düşünün artık.

Seçil 3.592 Okunma

Cevaplar

  • Seçil06 Kasım 2017

    :)) size sadece gülüyorum bir de iftiramı atıyorsunuz bilgi falan vermediniz konuşmaları vermiş olsaydınız uğraşıp buralara kadar yazmak için uğraşmazdım inanın boş vaktim yok;)

  • Tajnamoda.com Temsilcisi06 Kasım 2017

    Müşterimizin sipariş tarihi 3 Ekim değil, 14 Ekim 2017’dir. Müşterimize ürünün hazırlanma süresi hakkında bilgi verilmiş ve bu süreler dahilinde işlem yapılmıştır. Firmamız sipariş üretim yapan bir firmadır. Dolayısıyla müşteri ile mutabık kalınarak başlanan her sipariş, aslında müşteri tarafından ödenmesi zorunlu bir sipariştir. Ancak müşterimiz karşılıklı mutabakatla ve kendisinden ücretini almadan üretimini yaptırdığımız ürünü bu süre dolmadan 20 Ekim’de iptal ederek, bizi zarar uğratmıştır. Müşterimizin bu noktada haklı olduğunu düşünmüyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön