15 Ağustos
#12426109

Tahtakale Spot Kasap Bölümü İlgisizliği

Kültür Mahallesi fakülte şubenizdeki kasap arkadaşa etin dinlenmesi gerek saat 20:00'dan sonra getirebiliriz dedik. Kendilerinin haberleri olmasına rağmen bugün götürdüğümüzde öncelikle burun kıvrıldı. Saat 20:15 sularında etimizi götürdük. “Temizlik yaptım kapattım”, “bu saate kadar neden beklediniz” diyerek işine başladı. Birazını yaptıktan sonra “bu etlerin sinirleri alınmamış ben almam siz alıp getirceksiniz” dedi.


Önceden randevulaşıp anlaştığımız şubeniz işi yokuşa sürüp “yarın sabah getirin” şeklinde beyanda bulunmuştur. Eğer kasap bölümünüz 20:00'dan sonra çalışmıyorsa et satışınızıda durdurun o halde. Yok durum bu şekilde değil şubenin çalışma sürecinde yapılması gerekiyorsa buradaki arkadaş bizi mağdur etmiştir. Diğer yandan çağrı merkezinizi aradığımızda 7 dakika bekletildik tam sıra bize geldiğinde telefon kapatılmıştır. Oranında herhangi bir fonksiyonu yoksa buradaki arkadaşlara da boşuna masraf etmeyin kapatın efendim.

Selahattin Selahattin 547 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tahtakale Spot Temsilcisi16 s

    Değerli Müşterimiz; Bildiriminiz kayıt altına alınmıştır, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 444 7 286’yı arayabilir ya da [email protected] adresindeki iletişim kutusuna mesajınızı yazabilirsiniz. Müşteri İlişkilerimiz 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Teşekkür ederiz. Tahtakale Spot AVM Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler