17 Eylül 2013 #2014343

Tahtakale Spot Kameralar Görüntüyü Almamış!

Tahtakale Spot markette alışveriş yaparken dikkatli olmak lazım. Çünkü güvenlik kameraları hikaye. Eşim telefonunu üstelik kasada iken çaldırıyor ama ne bulunabiliyor ne de ipucu var. İsteğimiz üzerine kamera kaydını gösteriyorlar. En son kasaya girerken telefonu elinde görüyoruz ama kamera kayıtları ondan sonra doğru düzgün görüntü alamıyor, başka görüntü de yok.

Mustafa 887 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Eylül 2013

    olay kör bir noktada değil bizzat kasiyerin eliyle ulaşabileceği ya da kontrol edebileceği bir nokta ve mağaza çıkışıdır. dilediklerini söyleyebilirler ben ve 3 personelim sürekli oradan alışveriş yapardık artık kesinlikle gitmeyiz kaybı kendileri hesaplasın eminim umurlarında değildir

  • Tahtakale Spot Temsilcisi20 Eylül 2013

    "Kasalarımızın üzerindeki kameraların konulma sebebi öncelikle kasa güvenliğini sağlamak içindir. Müşterilerimizin özel eşyaları, danışma görevlisine teslim edilmediği takdirde kendi sorumlulukları altındadır. Bu yaşanan üzücü olayda firmamızdan kaynaklanan hiçbir kusur görülmemektedir. Bu ve buna benzer durumların kameralardan yararlanılarak aydınlatılması ve çözülmesi, öncelikle bizleri sevindirir. Ancak, takdir edilmelidir ki 3.000 metrekare büyüklüğündeki bir alışveriş merkezini, her bir noktayı gören kameralarla donatmamız fiziki olarak mümkün değildir. Dolayısıyla bazı kör noktaların olması kaçınılmaz bir durumdur. Şirketimiz bu şekilde suçlanmayı ve itham edilmeyi hak etmemektedir. Bu nedenle söz konusu şikâyetin kaldırılmasını talep ediyoruz. Teşekkür ederiz."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön