05 Şubat 2018
#10095863

Tahtakale Spot Alanya Şubesi Ayıplı Mala Sahip Çıkmıyor!

Alanya şubesinden almış olduğum bijon anahtarı ile bir tek bijon bile sökemeden ağzı bozuldu kullanma şansım sıfır, yolda kaldım, çektiğim rezillikte çabası. Bijon anahtarın üzerinde barkodu dahi duruyor Bende mağazaya gittim Güvenlik arkadaş sorumlu kişiye yönlendirdi, o arkadaş iadeyi bırakın değişim bile yapamayız fişini getirin dedi. Fişinin olmadığını söyleyince bir şey yapamam diyor. Ayıplı mal satıp bu mala sahip çıkılmıyor. Tekrar buradan sizce bir şey alınır mı ve bunu tüm çevreme anlatıp insanları uyaracağım.


Ayıplı mal satıp ve buna sahip çıkılmıyor, üç kuruşluk mal ile itibarınızı zedeliyorsunuz .bu şekilde nereye kadar acaba ey yetkili kişiler sizin işletmenizin itibarı yok mu. Ayıplı mala sahip çıkmak yok mu. Tüm yetkililere ve kamu oyuna duyurulur.

Serkan Serkan 2.222 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tahtakale Spot Temsilcisi12 Şubat 2018

    Değerli müşterimiz; Bildiriminiz kayıt altına alınmıştır, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 444 7 286’yı arayabilir ya da [email protected] adresindeki iletişim kutusuna mesajınızı yazabilirsiniz. Müşteri İlişkilerimiz 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Teşekkür ederiz. Tahtakale Spot AVM Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları