27 Ağustos 2013 #1977359

Tadım Gıda Ürünün Fiyatı Değişmedi Ancak İçeriği Azaldı!

Tadım çekirdekte farkettim 1 TL 150 gr' dı. Sonra 148, 138 sonrasında baya bir yıl almadım ve bir kadınlar günü arayıp hakkımızı gizlice alacağınıza, kurtarmıyorsa zam yapın demiştim. Yıllardır almıyorum. Şimdi 1 TL ve çekirdek 75 gr. Bu her şeyde böyle. Katıyağ 250 gr dı 200 gr oldu oysaki tarifler 250 gr üzerinden yapılmaktadır.


Ayrıca krema 250 gr dı 200 gr indi. Diyelim 250 gr kullanmak için ikinci paketi açıyorsunuz ziyan oluyor. Sıvıyağ'da öyle 1 lt idi şimdi 750 oldu. Marketlerde zekice yapılmış yanıltmacadır. Sonradan inceleme yaptım ki ağrı kesici ilaçlardan mazejik eskiden içi 6 'lıydı 3 'e indi fiyatıda. Sonradan her birinde 6 adet ilaç vardı 5'e indirmek için yan tasarım yapılmıştı.

Toplum 415 Okunma

Cevaplar

  • Tadım Gıda Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba, Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz hassasiyet ve uyarınız için teşekkür ederiz. Tadım olarak, siz tüketicilerimize her zaman alıştığınız fiyatta ürünü sunabilmek amacıyla hammadde fiyatlarında meydana gelen değişikliklere göre dönemsel olarak ürün paketlerimizde bahsettiğiniz gibi gramaj düşürülmekte ya da arttırılmaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım’ın kalitesi ve lezzetinden vazgeçmediğiniz için tekrar teşekkür ederiz. Tadım Gıda Burcu Güler Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön