30 Mart 2013

Tadım Gıda Fındıktan Yabancı Cisim Çıktı!

Bu ayın başında bir benzin istasyonundan aldığım Tadım Gıdaya ait "Tadımca Fındıklı" adlı kapalı ambalajlı ürün içinden yaklaşık 1 cm uzunluğunda siyah plastik tıpa çıktı. Allah'tan çocuğum yemeden önce farketti. 174 Alo Gıdaya ve firmaya mail attım. Fotoğrafları da maile ekledim.


Firma "hassasiyetime teşekkür!" edip elimdeki yabancı cisim ve paketi geri isterken, Alo Gıda hattı firmayı inceleyip bir kusur saptamadıklarını ve tüketiciden "şikayetle ilgili malzemelerin incelemeye alınmadığını" yani bunun bir önem arz etmediğini söyledi. Adeta şaka gibi değil mi. Ben bu konu ile ilgili gidebileceğim yere kadar gitmeyi düşünüyorum. İnsan sağlığı bu kadar ehemmiyetsiz değil!

Mustafa 227 Okunma

Cevaplar

  • Tadım Gıda Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Mustafa Altay, Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden ve hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz. Bahsetmiş olduğunuz gibi 26/03/2012 tarihinde tarafımıza ulaşan geri bildiriminize 27/03/2012 tarihinde yapmış olduğumuz dönüşte ürün ve içinden çıkan yabancı maddeyi incelemek için adresinizden aldırmak istedik. Ürünümüzle ilgili yaşanan sorunun tespiti için gerekli incelemeleri üretim ve kalite kontrol departmanlarımızla beraber yürütüyoruz. Kalite süreçlerimiz gereğince ürünlerimizde oluşabilen sorunların sebeplerini tespit ederken mutlaka paket incelemesi yapmamız gerekmektedir. Bu sebeple bize adres bilgilerinizi verebilirseniz anlaşmalı kargomuz ile ürünümüzü sizden aldırarak, incelemesini yapabiliriz. Tüketicilerimiz tarafından gelen her türlü şikayet bizler için son derece önemli olup, şikayetle ilgili malzemeler ve ürünlerin incelenmemesi söz konusu olmamaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, ürünün alımı gerçekleşmesi halinde kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacağının bilgisini vermek isteriz. Saygılarımızla, Burcu Güler Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Tadım Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Atatürk Mh. Turgut Özal Bulvarı Gardenya3 K:14 Ataşehir/İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön