04 Ağustos 2014

Tadım Gıda Fahiş Zam Uyguluyor.

Dün akşam marketteydim, uzun zamandır almadığım Tadım çekirdekten alayımda çıtlayayım dedim. Her zaman aldığım 1 TL lik paketi elime bir aldım bomboş! 50 kuruşa satılan çekirdek 1 tl, 1 tl ye satılan paket 2 TL ye satılmaya başlanmış. Yıllık enflasyonun %7 olduğu bir ülkede bu kadar fahiş zam yaparsan kusura bakmada kimse senden alışveriş yapmaz.

Çok zor değil Ankara'dan 1 kilo çekirdeği 7 TL ye almak. Birde insanları kandırmanın yolu, paket büyük içi boş. Sattığı ürünlerin zaten eskisi gibi kalitesi yok, birde üstüne zam yapmışlar. Bundan sonra bedava verseniz almam aldırmam kimseye. Millet saf değil. Yabancı ürünlere boykot yapılırken sizin yaptığınız onlardan beter.

Özgür 2.906 Okunma

Cevaplar

  • Tadım Gıda Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Sayın Özgür Çelen, Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz hassasiyet ve uyarınız için teşekkür ederiz. Tadım olarak, siz tüketicilerimize her zaman alıştığınız fiyatta ürünü sunabilmek amacıyla hammadde fiyatlarında meydana gelen değişikliklere göre dönemsel olarak ürün paketlerimizde bahsettiğiniz gibi gramaj düşürülmekte ya da arttırılmaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım’ın kalitesi ve lezzetinden vazgeçmediğiniz için tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Tadım Gıda A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön