Taç'tan Perde Aldığıma Pişman Oldum!

Savaş O. |

Yaklaşık bir ay önce Bakırköy Taç mağazasından zebra perde siparişi verdim. Ölçülerinin kendi elemanları tarafından alınıp ona göre üretim yapılmasına rağmen salonumda bulunan perdelerden birinde problem çıktı ve perde yerine oturmadı, alınan ölçü büyük geldi. Büyük ihtimalle ödemeyi peşin yapmış olmam sebebiyle mağaza yetkilisi kişinin de konuyla alakalı ilgi ve alakası sinir edici derecede olumsuzdu.

Tekrar tamirata gönderildi ve 10 günlük bir süre içinde tekrar geri geldi. Mağazadan kendi imkanlarımız ile perdeyi alıp yerine monte etmeye çalıştık. Fakat perde yine büyük geldi ve yeniden geri vermek zorunda kaldık. 3 seferde yerine oturan perdemizin kenarları iplik iplik halde elimizde. Pişmanım.

Etiketler :

Bayi Personel Kalite - Deformasyon Ürün Konforu - Kullanışlılığı Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş O.
  26 Aralık
  18:11

  Yanlış alınan ölçülerin sonucunda tekrar tekrar kırpılıp doğranan perdemin kenarları tül tül olmuş ve bu şekilde bize teslim edilmiştir. Israrlı ve şiddetli bir şekilde yapılan itirazlarımız sayesinde ancak 1.5 - 2 ay sonunda bir haftada halledileceği söylenen ürün tam olarak elimizde olmuştur. Ve tabiki bu firma ile bir daha alış veriş içine girmeyeceğim aşikardır

 • 25 Aralık
  15:34

  Sayın Savaş O. Şikayeti Hakkında;

  Müşterimiz şikayeti ile ilgili belirtilen iletişim bilgilerinden aranmış olup, kendisine ulaşılamamıştır.

  konu ile ilgili 444 4 822 nolu Müşteri Hizmetleri numaramızdan iletişime geçebilirler.

  Saygılarımızla.

  Taç Müşteri Hizmetleri

  444 4 822 / 444 4 TAC