Toplam çözüm sayısı
..
Tacirler Yatırım ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Birol'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Tacirler Yatırım Tcd Değişken Yatırım Fonu Mağduriyeti

2075görüntüleme
Birol
Birol 18 Ağustos 12:27

Tcd değişken fon yatırım aracınızı bir banka üzerinden kullanmaktayım. Son 2 aydır yaptığınız hiç hoş ve etik değil. Yatırımcıların arasından seçtiğiniz portföyü belli bir meblağ üzerinde olanları yeni bir yatırım fonu ( nar) açıp ona geçirdiniz. Yatırımcı sayısı ve yatırım havuzunu her gün takip ediyorum. Biz diğer yatırımcılar zamanında yapılan zararların telafisini ödüyoruz. Hiç sığınmayın kısa vade de bakmayın. En az 1 senede getirilen orana bakın diye. Borsanın yükselişe geçtiği aylarda nasıl oluyor da zarar açıklayabiliyorsunuz. Geçenki zararları viop un arkasına saklanarak geçiştirdiniz. Artık viop da yükseliyor bu fon hala neden düşüyor. Bıktırdınız artık. Yatırımcı danışmanlarınız da bıkmış artık insanların aramasından. Zorla mı aldırdık diyebiliyorlar. Böyle giderse SPK ya, yatırımlarınızın incelenmesi adına şikayette bulunacağım. Nar fona geçirdikleriniz 19.04. 2021 tarihinden bu yana % 9.95 kar elde etti. Tcd kalan mağdurlar o tarihten bu yana yüzde 3 zarar elde etti. Tek akıllı siz değilsiniz.

Gelişme
Gelişme

23 Ağustos 13:40

Tacirler değişken fon (tcd), bıst in eksi 10 düştüğü zamanlar da yatırımcılarına eksi 5 oranında zarar yansıttılar. O zamanlar çok takdir ediyordum yapmış oldukları yatırımlarını. Ama gerçek öyle değilmiş. Özel bir fon açıp meblağı yüksek olan kendi adamlarını oraya geçirdiler. Sonrasında da geride kalanlara her gün ufak ufak zararları yüklediler. Açtıkları nar fona geçenler yüzde 10 kar elde etti. Geride kalanlar yüzde 10 zarar. 

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Tacirler
Tacirler24 Ağustos 14:01
 

Merhaba Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Tacirler Portföy Değişken Fon (tcd) risk değeri olarak 6-7/7 değere sahip, yüksek riskli bir fondur. Tavsiyemiz, yatırımcıların bu tip yüksek riskli fonlara yatırım yapmadan önce ilgili portföy yönetim şirketlerinin internet sitelerinden, yatırım yaptığınız kurumun müşteri temsilcisinden, tefas sistemi üzerinden vb... Fonlarla ilgili detaylı bilgi edinerek, kendi risk algılarına göre bir sepet mantığıyla yatırım yapmalarıdır. Tacirler Portföy Değişken Fon (tcd) ’un önerilen yatırım vadesi 6-12 ay olmalıdır. Fon, yüksek risk seviyesinde olduğundan, bu tip fonlarda volatilite olması normaldir. Bu kapsamda, tcd fonumuzun detaylı ürün kartına ve izahnamesine www.tacirlerportfoy.com.tr sitemizden yatırım fonları adımından ve www.tefas.gov.tr sitesi üzerinden inceleyebilir ve yatırım kararınızı ona göre verebilirsiniz. Değerlendirmenize sunarız. Saygılarımızla.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler