Toplam çözüm sayısı
..
Tacirler Yatırım ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Tacirler Yatırım Tacirler Portföy Değişken Fon

1910görüntüleme
Gökhan
Gökhan 17 Haziran 11:09

"Tacirler Portföy Değişken Fon" son zamanlarda hiç ama hiç iyi yönetilmiyor. Devamlı endeksin üzerinde düşüp, çıkarken de endeksin altında minimal çıkıyor. Şeffaflığından emin değilim artık. Paralarımızı başka mecralarda mı kullanıyorlar bilmiyorum. Bir açıklamaları da yok. İyi giderken her yerde reklam, kötü giderken sus-pus. Değişken diye girdik ama değiştirmeden düşürüyorlar...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Tacirler
Tacirler18 Haziran 12:09
 

Merhaba Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Tacirler Portföy Değişken Fon (tcd) risk değeri olarak 6-7/7 değere sahip, yüksek riskli bir fondur. Tavsiyemiz, yatırımcıların bu tip yüksek riskli fonlara yatırım yapmadan önce ilgili portföy yönetim şirketlerinin internet sitelerinden, yatırım yaptığınız kurumun müşteri temsilcisinden, tefas sistemi üzerinden vb... Fonlarla ilgili detaylı bilgi edinerek, kendi risk algılarına göre bir sepet mantığıyla yatırım yapmalarıdır. Tacirler Portföy Değişken Fon (tcd) ’un önerilen yatırım vadesi en az 6-12 ay olmalıdır. Fon, yüksek risk seviyesinde olduğundan, bu tip fonlarda volatilite olması normaldir. Bu kapsamda, tcd fonumuzun detaylı ürün kartına ve izahnamesine www.tacirlerportfoy.com.tr sitemizden yatırım fonları adımından ve www.tefas.gov.tr sitesi üzerinden inceleyebilir ve yatırım kararınızı ona göre verebilirsiniz. Değerlendirmenize sunarız. Saygılarımızla.

Oktay
Oktay18 Haziran 18:34
 

Bu kadar kötü yönetilen bir fon olamaz! Adamlarda b planı yok, manevra kabiliyeti yok! Ancak hisseyi al, üstüne yat, hepsi bu!

Bilkay
Bilkay09 Temmuz 15:55
 

Aynı fondan bende de var. Yüksek risk grubundaki fonlardan biri, borsa endeksi aşağı düştükçe para kaybettirir, fonlar dakika başı hisse alıp satmaz, yüklü miktarlarda parayı yönettikleri için tahtayı zıplatırlar, SPK mevzuatına göre hareket ederler. Sabrederseniz, bir gün iyi ki almışım dersiniz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler