Toplam çözüm sayısı
..
Tacirler Yatırım ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Tacirler Yatırım Mağduriyetim Giderilsin İstiyorum

15397görüntüleme
Bulutt
Bulutt 27 Aralık 2020 00:52

Yatırım finansman 'dan Kartal şubesine ilk hisse menkul virman adet olarak da verdiğim onay miktarından eksik geldiği gibi neredeyse 10 işlem günü askıda kalarak eksik olan1700 -1900 gibi İSDEMİR payı  yf  Caddebostan 'daki bakiyesi ile örtüşmeyen bir de 10 işlem günü ne  yf  de ne tacirler Kartal'da virman çıkıştaki hesap ve bakiye stoğum erişim sağlanmadı normalde t-3 de olması gereken? Bir de En son Ereğli ve İSDEMİR bakiye karşılığı temettü yarısı hesabıma geçti son hak edişim yarışı kaydı olarak hesabıma geçmedi.

 25 bin tl yaklaşık olarak. Ayrıca 19 Mart 2019 ve 10-12 Mayıs 2019 arası 8 Mayıs temettü hak edişim müşteri menkul bakiyemle örtüşmeyen normal sınırları aşan miktarda net varlık değerim güncel piyasa dengeleriyle değerlemeleri kabul sınırları esnekliğini aşacak ekseriyetle mağduriyet ve kaybımı ilgili malı birim müfettişlerinizin tetkik neticesi yapılmasını talep ediyorum 10-. 19mart 2019 da güncel bakiyem normal akışında ilen temettü hak ediş ve t+2 dönüş sonrası tamamen bilemediğim bir şeyler mi oldu 168bn-190bn tl gibi arası temettü hak edişim haftası dönüşü 65 nin tl gibi varlık netim?  

Tediye sonrası *adıma? Foreks işlem yapılsa bu kadar olamaz. Sonrası süreci daha başka bir hal aldı şimdilik izahı mutabakatı olmadığım 2019mart-haziran 'la başlayan işlem günündeki bariz noktalar? Aynı emsali varlık değeri yatırım finansman "deki yatırım bakiyem** değerlemesi bakiyem yüzde 15 ler gibi sınırlı kalırken burada Kartal 'deki hesabımda oransal kıyaslama olarak aynı ölçek menkul ve sektör yatırım bakiyem le uçurumlar var?

 İlgili idari kişilerce detaylı belirttiğim dönem ve tarifler içindeki bütün yönüyle tetkik ve yasal muhasebe kalıpları dahilinde tarafıma dönüş bilgilendirme yapılmasına? Ya da adım hesabım üzerinde bilemediğim başka bir yetki imza,  sirküle  altında alınarak yapılmış bir işlem hesap hareketleri gibi? Kısaca çok eski bir müşteri yatırımcınız olarak kurumunuz'la birlikteliğim hiç bu kadar böylesi olmamıştı? Taki En son virmanla geçtiğim Kartal/İstanbul nezdinde yatırım seyrine kadar. Kocaeli 'ilk hesabım.

 Lüzum dahilinde ilgili yasal kurum kuruluşlarda teftiş etsinler. Foreks kaldıraçlar da olsam bile bu kadar risk tercihi olmayan eski bir yatırımcı olarak kendine izah bulamıyorum. Artık anahtar;çözüm sizlerde belirli yüzde 100-80 karşılanması beklemiyorum artık kaybının artık yarısı en azından şu serpsin gönlüm alınsın bari diyerek, ve samimiyetinize inanarak kurum ilgili yetkili sorumluları yönlendiriyorum. 

1 Yorum

Tacirler
Tacirler28 Aralık 2020 18:14
 

Sayın yatırımcımız sorununuza yardımcı olmak üzere 212 355 46 09 numaralı telefon numarasından bize ulaşmanızı rica ederiz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 23 Ağustos 14:17

Tacirler yatırım değişken fon aldatmacası. Borsa yükselirken yükselmeyip düşünce çok hızlı düşen ve büyük yatırımcısının parasını borsa düştüğü zamanlarda fondan çıkarıp tüm zararı küçük yatırımcısına yansıttı.

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
2 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 18 Ağustos 12:27

Tcd değişken fon yatırım aracınızı bir banka üzerinden kullanmaktayım. Son 2 aydır yaptığınız hiç hoş ve etik değil. Yatırımcıların arasından seçtiğiniz portföyü belli bir meblağ üzerinde olanları yeni bir yatırım fonu ( nar) açıp ona geçirdiniz. Yatırımcı sayısı ve yatırım havuzunu her gün takip ed...

 • profile
1 Destekçi
1 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 15 Temmuz 03:23

Allayıp pullayıp, % 20 iskontolu halka arz ettiğiniz ktskr'i açıldığı günden itibaren soluksuz satarak yatırımcının % 25 den fazla zararına neden oldunuz. Aslında biz değil, siz kaybettiniz. Güveninizi kaybettiniz. Hissenin fiyatı bu değildi madem, niye aracılık ettiniz. Keşke güven kaybetmek yerine...

profile
 • 0görüntüleme
 • 04 Haziran 10:19

Tacirler değişken fon tercih ettik getirisi iyi diye yaklaşık 5 aydır bıst yükselişe geçse dahi eksi yazıyor. Bu nasıl bir fon yönetmek! Yatırımcılarınızın parasından zaten parana kazanıyorsunuz ama para kazandırmak yerine para kaybettiriyorsunuz. Bıst iyi olduğunda dahi eksi yazmak günlerce, nedir ...

 • profile
 • profile
2 Destekçi
3 Yorum