06 Ekim 2016

Taç Sökük Perde Satışı!

Yaklaşık 1 ay önce 2000 TL karşılığında evin bütün perdelerini ücretini ödedikten sonra İzmir Selway outlet de bulunan Taç mağazasından sipariş verdik. Perdeleri teslim alıp evde astığımız zaman 1 tanesinin sökük olduğunu fark ettik ve mağazaya iade etmek istedik. Mağaza iade kabul etmediğini ve perdenin İstanbul'a incelemeye gideceğini söyledi. Yaklaşık 2.5 hafta kadar İstanbul'dan cevap bekledik ve 2.5 hafta sonunda mağazadan sonucun negatif olduğunu ve ürünü bu şekilde almamız gerektiği bize söylendi. Yani perdedeki söküğün bizim tarafımızdan yapıldığını iddia ediyorlar.

1- Perdeler bize mağaza tarafından ambalajlı şekilde teslim edilmedi, mağaza elemanları el ile katlayarak poşetlere koydu.
2- Perdeleri evde asmadan bunu fark etme imkanımız yoktu.

Bu süreç içerisinde hem mağaza hem Taç müşteri hizmetleri ile yapılan onlarca konuşmamızda hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.

Alper 2.033 Okunma

Cevaplar

  • Taç Temsilcisi11 Kasım 2016

    Sayın Alper B. Şikayeti Hakkında; Müşterimiz ile görüşülerek şikayete konu olan bayi ile bayilik anlaşmamızın olmadığı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla. Taç Müşteri Hizmetleri 444 4 822 / 444 4 TAÇ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön