28 Eylül 2015

Taç Pendik Şube Sorunu!

Taç Pendik şubeye 08/09/2015 tarihinde tül siparişi verdim. 16/09/2015 tarihinde tüller geldi. Salonumda problem yoktu. Fakat yatak odası tulumun rüstike geçmesi gerekirken ne yazık ki yapılan dikiş itibarıyla geçmiyordu alıp geri götürdüler. Bayram öncesi getirip taktılar. Onlar gittikten 1 gün sonra camı açmak için tulu çekmeye çalıştığımda gördüm ki tül rüstikten asla kıpırdamıyor.


Bugün alıp yeniden gittiğimde bunun böyle olacağını bana söylediklerini iddia ediyorlar. Ben cevap olarak kullanamayacağım bir şey için neden 300 TL veriyim dediğimde tamam biz tekrar düzeltiriz ama kesinlikle sorumluluk almayız diye bir cevap vererek tulu aldılar. Peki soruyorum bu işin sorumlusu kim.

Zeynep 579 Okunma

Cevaplar

  • Taç Temsilcisi24 Mart 2016

    Sayın Zeynep Büyükcangaz Şikayeti Hakkında; Müşterimiz ile görüşülmüştür. Saygılarımızla. Taç Müşteri Hizmetleri 444 4 822 / 444 4 TAÇ

  • Zeynep11 Ekim 2015

    28 Eylül'de belirttiğim sorunumla ilgili olarak en son geldigimiz noktayi yazmak istiyorum. Evet artık tülüm rustikte rahat bir şekilde kullaniliyor ama daha büyük bir sorun var ki tülün boyu kisalmis... ... Firma kesinlikle bunu kabul etmiyor, cildirmak üzereyim. koskoca tac perde de kimse YOKMU:Benim sorunumla ilgilenecek.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön