06 Şubat 2014

Taç Para İadesinde Sorun Yaşattı.

Ankara Forum Outle Taç bayisinden aldığım ürünün para iadesi ile yaşadığım bir sorun için Taç müşteri hizmetlerine ve Zorlu holdinge satıcıyı şikayet ettim. Fakat aradan bir ay geçmesine rağmen bana geri dönen olmadı. Taç müşterisini satıcının insafına terk etmekte ve yalnız bırakmaktadır. Taç müşteri memnuniyetinden ziyade paraya önem veren bir ticari ahlaka sahip bir markadır. Ankara Forum Outlet Taç bayisi kötü niyetli bir satıcı, Ankara'da birçok müşterisinin canını yakmakta ve Zorlu holding buna seyirci kalmaktadır.

Ramazan 224 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan12 Şubat 2014

    Taç müşteri odaklı değil para odaklı çalışmaktadır. Müşterisini satıcının insafına terk etmektedir. Benim şikayetimide çözememiştir. Size tavsiyem Taç dan UZAK durun ben taç markasına güvenip alış veriş yaptım. Ankara Forum Outlet Taç bayisine 1250 TL kaptırdım.

  • Ramazan12 Şubat 2014

    Daha önce belirttiğim gibi Taç müşteri menmuniyeti odaklı değil bayi ve para odaklı bir anlayışı sahiptir. Dolayısıyla taç müşterisini satıcının insafına bırakmakta müşterisini korumammaktadır. Bana şikayetim ile ilgili olarak bayilerine bir yaptırım uygulayamadıklarını mahkemeye gitmemi tavsiye etti. Ben bu ürünü bayi için değil taç markasına güvenerek almıştım. Tavsiyem Taç markasından uzuk durmanızdır.

  • Taç Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Ramazan Yıldırım Şikayeti Hakkında; Müşterimiz şikayeti ile ilgili aranmış olup; gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Taç Müşteri Hizmetleri 444 4 822 / 444 4 TAC

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön