21 Şubat 2013 #1646968

Tablom.com Ürünler Söz Verdikleri Zamanda Tedarik Edilmiyor!

Grupon üzerinden alımı yapılan tablom.com indirimi doğrultusunda istediğim tablo siparişini verdim fakat hala teslimat yapılmadı. 13 Şubat tarihinde firmaya facebook üzerinden ulaştım firmanın söylediği önümüzdeki hafta içinde muhakkak teslimatı yapılmış olacak dendi. Benim asıl tabloyu yaptırma sebebim 14 şubattı gün geçti hala gelmedi.


19 şubata kadar 150- 200 defa denemem sonunda telefondan ulaştım bir şekilde söylenilen 20 şubatta size mail yoluyla veya telefonla ulaşılacak tablo hakkında bilgi vermek için fakat bugün 21 şubat oldu hala arayan soran yok ve teslimat yapılmadı. Evet yarın son gün yarında gelmediği takdirde tüketici hakem heyetine olayı intikal ettirerek hakkımı arayacağım.

Serhat 103 Okunma

Cevaplar

  • Tablom.com Temsilcisi25 Mart 2013

    Tablom.com markamız ile GROUPON (sehirfirsati.com) firması arasında ortak olarak düzenlenmiş kampanyalarımızın şu ana kadar 2000 adedin üzerinde ürünü gönderilmiş olup, hazırlığı ve üretimi devam eden ürünlerin yapımı devam ettiği esnada firmamızın atölyesinde oluşan bir yangın sebebiyle ciddi bir mucbir sebep oluşmuş, firmamızca gerekli tüm önlemler alarak, 3-4 gün içinde üretimini yeniden işler hale getirmiş, mevcut siparişlerin tamamlanabilmesi için ise groupon firması ile görüşmeler yapılmış ve firmamızın kampanya ürünlerini tamamlayabilmesi için satılmış ürünlerin bedelinin küçük bir kısmı groupon firmasından talep edilmiş aksi halde oluşan yangında yanan hammaddelerimizi firmamızın hiçbir bedel almadan finanse etmeyeceği kendilerine bildirilmiştir. Bu konu hakkında Groupon firmasından beklediğimiz cevap uzun bir süre sonra gelmiş ve mevcut satışların üretimini farklı bir firma ile yapılmasına karar verdiklerini belirtmişlerdir. Bu noktada bizim tablom.com olarak bir sorumluluğumuz şu an için ne yazık ki kalmamış durumdadır. Sayın Katılımcıların Bilmesi Gereken Hususlar: 1) Firmamız mevcut satışların ödemelerini direkt kendisi almamaktadır bu sebeple ödeme iadesi v.s. gibi muhatabınız kesinlikle Groupon firmasıdır. 2) Firmamız mevcut siparişlerin kalan kısmını da yapmak için elinden gelen tüm iyi niyeti bir çok çözüm yolu ile Groupon firmasına sunmuştur, seçim hakkı ve işleyişte kararı veren Groupon firmasıdır, şartların tekrar değişmesi halinde firmamız her zaman groupon alıcılarına da hizmet verebilecektir. 3) Firmamız 8 yıldır sektördedir, hergün kendi sitelerimizden 40-45 adet satış yapan bir firmayız ve Groupon kampanyalarının haricinde firmamızın Tablom.com ve Eskiz Tablo markaları ile ilgili tek bir şikayet dahi bulunmaması bizim sorumluluğumuz açıkca göstermektedir. Tüm Groupon kampanyası katılımcılarının dikkatine bu bilgileri sunar, firmamızın tüm faaliyetlerinin aynen devam ettiği sorunun sadece groupon kampanyalarının tarafımızca devam edilmesi noktasında Groupon ile ortak bir çözüm bulamamış olmamızdan kaynaklandığını, bu kararı da groupon'un verdiğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla www.tablom.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön