Tablet Deterjanı Eritemeyen Samsung Bulaşık Makinesi.

Tc Nurettin A. |

Sekiz ay önce Samsung dw-fn310t/xtr marka bulaşık makinası aldık almaz olsaydık. Makine tablet deterjanı eritmiyor makina köpüklü kalıyor. İkinci defa çalıştırmak zorunda kalıyorduk. 1.servisi çağırdık tablet kullanmayın jel kullanmanız lazım dedi. 2.servis geldi tabletinin markasını değiştirin dedi. 09,09,2014'de 6 .servisçi geldi toz deterjan kullanmamızı söyledi ve makinada arıza olmadığı için bizden 30 tl ücret talep etti.

Biz keyfimizden servis çağıyoruz sanki. Eğer Samsung bulaşık makinası tablet deterjanla
bulaşık yıkayamıyorsa bu neden kataloğunda belirtilmemiş ve makinada uyarıcı yazı yok? Gelen servisler soruna çözüm bulmak yerine deterjana suç buluyorlar.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme Deterjan Alma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  10:03

  2679773 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Eylül
  01:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi