Toplam çözüm sayısı
..
Tabanway Oto Kuaför ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Recep'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Tabanway Oto Kuaför Aracımı Sürttüler Boyası Kalktı

3055görüntüleme
Recep
Recep 10 Ağustos 2020 20:54

Forum İstanbul Tabanway Oto Kuaför'e 99 TL'ye detaylı dış yıkama için aracımı bıraktım. AVM içinde güvenilir bir zarar gelmez diyerek pahalı olmasına göz yumduk. Döndüğümde aracımı önüme getirdiklerinde bariz şekilde sağ arka çamurluğumu duvara sürttüklerini fark ettim. O kadar belirgindi net olan sürtme izlerini ve boya kavlamalarını bana zaten vardı diyerek yedirme çalıştılar. 16 adet kamerayla 1 saat boyunca aracın sağ tarafını gösteremediler. 

Yıkama yerlerini gezip bakmaları gereken kameraları gösterdim. Bariz şekilde aracımda geldiğinde bir şey olmadığını göstermeme rağmen görüntü net değil diyerek sorumluluktan kaçtılar. Görüntülerden gördüğüm aracı temizleyen kişiye gidip siz silmişsiniz birada bir şey var mıydı dediğimde önce yoktu dedi. Olayı anlayınca vardı demeye başlayıp sen bize ne demeye çalışıyorsun gibi kahvehane ağzına geçti. 

Onu bırakıp tekrar letme sahibine dönüp olayın mantıken de tutarsız olduğunu aracı böyle getirsem boya izinin detaylı temizlikte gideceğini söylediğimde, bizden ne istiyorsunuz diyerek sanki ben olmayan bir şey uydurmuşum gibi davrandı. Rötuş için elamanını 1,5 saat sonunda gönderdi. Rötuş yapan eleman beyaz arabaya gri rötuş yaptı. Kendisine bu işi kaçıncı kez yapıyorsunuz dediğimde ilk defa yaptığını itiraf etti. Verdiğim parayı helal etmiyorum.

Recep
Recep11 Ağustos 2020 18:56

İşletme tarafından bugün arandım. Kendileri benimle kahvehane ağzıyla konuşmadıklarını söyleyip gelme bir daha buraya deyip kapattılar telefonu yüzüme kapattılar. Kendilerini bir kez daha kullandıkları üslupları sebebiyle kınıyorum. Ayrıca aracımızı bırakırken kendilerine aracı tekrar almak için verdiğim telefon numarasını kullanarak beni aramaları, müşteri verilerini izinsiz sakladıkları ve kullandıklarını gösteriyor. Sonuçta kim en gayet hakkı olan şikayet hakkını kullandıktan sonra ailesiyle hoş bir vakit geçirirken aranıp birileri tarafından azarlanılmak ister ki? Neyse onlar da bana haklarını helal etmiyorlarmış, sanırım sorunları böyle çözüyorlar.

2 Yorum

Onur
Onur17 Ağustos 2020 19:53
 

Sırf yorumunuza istinaden gitmekten vazgeçtim, teşekkürler, kendilerine çeki düzen versinler, eminim benim gibi başkaları da okuyup gitmekten vazgeçeceklerdir

 2
Onur
Onur09 Aralık 2020 22:47
 

Ben de sabah açılış saatlerine bakarken bunu görüp vazgeçtim. Üslup herşeydir. İki tarafta haklı olabilir ama çözümü kaba üslup olamaz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 28 Nisan 16:32

Arabamı iç dış yıkattırdım. Arabayı teslim aldığımda, içini kontrol etmedim. Fakat atka koltuğumda evcil hayvanımın kedi tüyü ve bazı lekeleri vardı. Islak mendille silsem, geçerdi. Üşendiğim için yıkamaya vereyim dedim. Çok fazla açıklamaya gerek yok görselleri ekliyorum.

profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Nisan 17:13

Forum İstanbul Tabanway oto yıkamada daha öncesi ön paspası çıtçıtı yırtılmıştı, sonrakinde de sadece dış yıkamada tavanında kuş pislikleri yıkanmamış. Bir de fark edilmesin diye sunroof perdesini kapatmışlar. Bunlar bana bir paspas bir yıkama borçlu!

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 13 Nisan 14:13

100 TL para aldılar hem evraklarım kayıp koltuk üstlerini dahi çekmemişler şu an avukatım işlem yaptırıyor. Hem evrak kayıp hem de temizlik namına hiçbir şey yok ben yıkamadan ayrılmadan video kaydı aldım bakalım mahkemede ne yapacaklar.

profile
 • 0görüntüleme
 • 26 Mart 19:30

26.03.2021 tarihinde saat 16:00-16:30 sıralarında Forum İstanbul şubesine aracımı bıraktım. Cilalı yıkama için 65 TL ücret ödedim. Aracımı 17:35 sıralarında aldım. Birazdan bahsedeceğim detayları bahse konu iş yerinin Forum İstanbul'un kapalı otoparkında yer aldığı için ve yeterli ışığın mevcut olma...

profile
 • 0görüntüleme
 • 06 Mart 19:44

Ankamall Tabanway Oto yıkama iç dış temizlik 50 lira ilaç kullanırsa 100 lira. Kapı plastiklerinde ki ayakkabımızdan bulaşan ayakkabı izlerini göstererek ben bunları 50 liralık tarifeyle silersem çıkmaz diyor 100 liralık tarife ile Würth ilaç kullanarak silecekmiş yoksa çıkmazmış. Yanlış anlaşılması...

profile
 • 0görüntüleme
 • 23 Ocak 18:09

Ankamall Tabanway'de iç dış yıkamaları için bıraktım. 50 lira para dediler. 50 lira paraya o kadar iğrenç yıkanır mı? Allah'tan korkun. Torpido üzerindeki tozlar dahi silinmemiş. İyi ki sonra eve varınca fark etti yoksa kesin kavga ederdim. Yazıklar olsun!