Tabanway Oto Kuaför Aracımı Sürttüler Boyası Kalktı

Recep Recep10 Ağustos 20:54

Forum İstanbul Tabanway Oto Kuaför'e 99 TL'ye detaylı dış yıkama için aracımı bıraktım. AVM içinde güvenilir bir zarar gelmez diyerek pahalı olmasına göz yumduk. Döndüğümde aracımı önüme getirdiklerinde bariz şekilde sağ arka çamurluğumu duvara sürttüklerini fark ettim. O kadar belirgindi net olan sürtme izlerini ve boya kavlamalarını bana zaten vardı diyerek yedirme çalıştılar. 16 adet kamerayla 1 saat boyunca aracın sağ tarafını gösteremediler. 

Yıkama yerlerini gezip bakmaları gereken kameraları gösterdim. Bariz şekilde aracımda geldiğinde bir şey olmadığını göstermeme rağmen görüntü net değil diyerek sorumluluktan kaçtılar. Görüntülerden gördüğüm aracı temizleyen kişiye gidip siz silmişsiniz birada bir şey var mıydı dediğimde önce yoktu dedi. Olayı anlayınca vardı demeye başlayıp sen bize ne demeye çalışıyorsun gibi kahvehane ağzına geçti. 

Onu bırakıp tekrar işletme sahibine dönüp olayın mantıken de tutarsız olduğunu aracı böyle getirsem boya izinin detaylı temizlikte gideceğini söylediğimde, bizden ne istiyorsunuz diyerek sanki ben olmayan bir şey uydurmuşum gibi davrandı. Rötuş için elamanını 1,5 saat sonunda gönderdi. Rötuş yapan eleman beyaz arabaya gri rötuş yaptı. Kendisine bu işi kaçıncı kez yapıyorsunuz dediğimde ilk defa yaptığını itiraf etti. Verdiğim parayı helal etmiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Recep 11 Ağustos 18:56

İşletme tarafından bugün arandım. Kendileri benimle kahvehane ağzıyla konuşmadıklarını söyleyip gelme bir daha buraya deyip kapattılar telefonu yüzüme kapattılar. Kendilerini bir kez daha kullandıkları üslupları sebebiyle kınıyorum. Ayrıca aracımızı bırakırken kendilerine aracı tekrar almak için verdiğim telefon numarasını kullanarak beni aramaları, müşteri verilerini izinsiz sakladıkları ve kullandıklarını gösteriyor. Sonuçta kim en gayet hakkı olan şikayet hakkını kullandıktan sonra ailesiyle hoş bir vakit geçirirken aranıp birileri tarafından azarlanılmak ister ki? Neyse onlar da bana haklarını helal etmiyorlarmış, sanırım sorunları böyle çözüyorlar.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Onur 17 Ağustos 19:53  

    Sırf yorumunuza istinaden gitmekten vazgeçtim, teşekkürler, kendilerine çeki düzen versinler, eminim benim gibi başkaları da okuyup gitmekten vazgeçeceklerdir

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler