16 Nisan 2013 #1746936

T-box Deri Ceketini 2 Gün Giydim Dikiş Yerleri Yırtıldı!

Bursa Anatolium mağazasından çok beğenerek aldığım T-Box marka deri ceketin etiket fiyatı 129,00 TL olduğuna kanarak indirimden aldım. Ceketi ikinci giyişimle kol dikiş yerlerinden atma yaptı.


129,00 TL vererek almış olsaydım nasıl bir pişmanlık yaşayacağımı düşünmek bile istemiyorum.. Ayrıca ürün feci şekilde boya kokuyordu.. Bu ürünü gördükten sonra bu markadan güvenerek hiç bir ürünü almam.

Gizem 597 Okunma

Cevaplar

  • T-box Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte t-box markamız mağaza olarak hizmet vermediği için ürününüzü herhangi bir farbrika markalı mağazamıza bırakmanızı rica edeceğiz. Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz.Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep tlf numaranıza gelicek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön