31 Ekim 2016 #6812806

Syoss Saçlarım Oleo Intense Boya Yüzünden Simsiyah Oldu!

28.10.2016 tarihinde Syoss Oleo Intense 3.82 numaralı kızıl kahve rengindeki boyadan, saçlarım uzun olduğu için iki kutu satın aldım. Saçlarım boyayı kullanmadan önce koyu kumraldı hatta saçlarımın uçlarında ombre uygulaması olduğu için uçları daha açık bir renkti (Aynı gün içerisinde çekilmiş fotoğraflarım mevcuttur). Boyayı kullandıktan sonra saçlarım neredeyse kuzguni siyah denebilecek bir renge dönüştü. Saçlarım markanın boyası yüzünden simsiyah olduğu için mi üzüleyim yoksa açtıracağım için saçlarım yıpranacağı için mi üzüleyim? Gerek sosyal medya üzerinden olsun gerek yakın çevrem üzerinden olsun herkesi uyaracağım. Gerekli mercilere de yazılı şikayette bulunacağım.

Ayşegül 4.023 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül15 Aralık 2016

    Sayın yetkili, bahsi geçen şikayetimi yapalı neredeyse iki ayı aşkın bir süre oluyor; bu nedenle takdir edersiniz ki ürünün kutusunu saklamış olmam mümkün değildir. Ayrıca daha önce Loreal markasının saç boyasında da benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Onlar sizden daha hızlı bir şekilde ve daha memnuniyet odaklı bir süreç sunarak sorunuma çözüm kazandırmışlardı. Markanıza ait sadece Got2b ve Taft ürünlerinden memnunum. Teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.

  • Syoss Temsilcisi08 Aralık 2016

    Sayın K.; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden tarafınıza bir e-posta iletilmiştir. Ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön