06 Temmuz 2015

Syoss Saç Boyası Saçlarımı Sertleştirdi

İçerisinde amonyak bulunmadığından sağlık açısından zararlarının az olduğunu düşündüğüm Syoss oleo intense saç boyasının 3-82 numaralı saç boyasını alıp kullandım. Saçlarımda herhangi bir renk değişikliği olmamasını geçtim, saçlarım resmen keçe gibi oldu. Eskiden saç kremi kullanmadan saçlarımı tarayabiliyorken şimdi saç kremi olmadan tarayamıyorum.

Saçlarım çok sertleşti ve canlılığını kaybetti. Önceden başka markaların saç boyalarını kullanmıştım ve saçlarım ipek gibi olmuştu. Aslında renkte bir değişiklik olmaması başlı başına bir şikayet unsuru ancak benim şikayetim saçlarımın canlılığını kaybetmesi. Bir daha asla o markayı kullanmayı artık düşünmüyorum.

Aslıhan 538 Okunma

Cevaplar

  • Aslıhan'ın Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2015

    Yıpranan saçlarımı onarmak için ürün gönderdiler, teşekkür ederim.

  • Syoss Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Sayın Ersoy; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön