07 Eylül 2013

Syoss Krem Saçımı Döküyor!

Saçlarımı kendim Syoss saç boyasıyla boyadım . İçinden çıkan bakım kremi saçlarımı o kadar güzel yaptı ki şampuan ve saç kremini aldım ,almaz olaydım . Her gün tutam tutam saçlarım dökülüyor ve keçe gibi . Bu şampuan yüzünden kel kalmak istemiyorum.

Aslıhan 373 Okunma

Cevaplar

 • Aslıhan'ın Teşekkür Mesajı16 Eylül 2013

  telefonla beni arayıp ilgi gösteren ve çözüm bulan pelin hanıma teşekkür ederim :)

 • Syoss Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sayın Uçan; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

 • Aslıhan14 Eylül 2013

  hiç bir arama yapılma şikayetçi olan herkese aynı cevabı veriyorsunuz henkel gibi büyük bir firmaya böyle bahaneler yakışmıyor bence siz bu şampuanın satışını durdurun o kadar çok şikayet varki bari başkaları yanmasın

 • Aslıhan14 Eylül 2013

  hiç bir arama yapılma şikayetçi olan herkese aynı cevabı veriyorsunuz henkel gibi büyük bir firmaya böyle bahaneler yakışmıyor

 • Syoss Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Uçan; Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sorun hakkında detaylı bilgi alabilmek için belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşamadık.Ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletmenizi rica ederiz. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Kozmetik/Kişisel Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcılar Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla. Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön