Syoss Bozuk Çıktı.

Şükrü T. |

Karşıyaka yücel parfümeriden eşime Syoss saç kremi ve şampuan aldım. Kullandığı sırada gözü aşırı derecede yandı. Doktora gittik 2 hafta kullanması için damla verdi ve mutlaka kontrole gelmemiz gerektiğini söyledi. Gözündeki kızarıklık 1 hafta geçmedi. Kremin ve şampuanın kıvamı bir değişik olmuş zaten eşim fark etmemiş.

Aldığım yere geri götürdüm bizimle alakalı değil sorun fabrikaya göndereceğiz dediler, gidiş o gidiş.3 hafta geçti İstanbul ve İzmir Henkel firmalarını arıyorum açan bile yok bu nasıl bir firma ki malının arkasında duramıyor. İnsanların sağlıklarıyla oynuyorlar resmen.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Yan Etki

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  10:35

  Sayın Topuz;

  Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır.
  Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz..

  Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız:
  Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28
  Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02
  Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16

  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.