03 Nisan 2013

Syoss Boya Saçımı Döktü!

Syoss kullu kahve saç boyasını ilk defa bugün denedim daha önce ***kullanmama rağmen böyle bir şey yaşamadım. Denilenlere harfiyen uydum kelimesi kelimesine okudum yazılanları ilk defa diye normal bekleme süresinde yani 30 dk sonra yıkadım .

Yıkama boyunca kafamda saç kalmayacak diye çok korktum o kadar çok döküldü ki ben daha önce hiç bir boyamada yada normal yıkamalarım da saç dökülmesi yaşamadım yaşamıyorum.

Şu an moralim çok bozuk saçımı daha taramadım o kadar korkuyorum yani hala havlu ile bekliyorum ben böyle bir markaya bunu yakıştıramadım bu dökülme devam ederse sanırım haziranda olacak olan düğünüme kel olarak katılacağım ağlamak üzereyim ve hiç memnun değilim !

Fatma 475 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 03 Nisan 2013

    Henkel çağrı merkezi yetkilisi bana ulaşarak gerekli bilgileri verdi ve sorunum için saç bakım ürünleri diğer boyama için boya göndereceklerini söyledi bu ilgisinden ve sıcakkanlı yaklaşımdan dolayı teşekkür ederim.

  • Syoss Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Özdemir; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan arabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Kozmetik/Kişisel Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcılar Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön