11 Şubat 2014

Swatch'ın Kronik Ürün Arızası!

Kullanmış ve kullanmakta olduğum Swatch marka saatin zaman ayarı yapılan yerleri ve kronometre özelliği sürekli arıza yapıyor, takılıyor, tuşlar içerisinde kalıyor. Swatch satan firmaya gittiğimde ve şikayetimi dile getirdiğimde saatimi alıp bir form imzalatıp, genel merkezden değerlendirildikten sonra haber verileceği belirtildi.

Nitekim şikayetim üzerine ürünün kabahatli olduğu öğrenildi ve 1 ay sonrasında aynı fiyatta başka bir saat ile değiştirebileceğim mesajı geldi telefonuma. Değişiklik yapmış olduğum üründe de 1 sene içerisinde aynı arıza meydana geldi ve tekrar aynı polemikleri yaşadım.

2 senede 3 farklı saat kullandım ama bozuk olduktan sonra anlamsız.

Hulusi 529 Okunma

Cevaplar

  • Hulusi'nin Teşekkür Mesajı26 Aralık 2017

    Şikayetvar ve Swatch markasına teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

  • Swatch Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın HULUSİ O. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle yaşadığınız talihsiz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkında çözüm sürecinin başlatılabilmesi için saatinizi garanti belgesiyle birlikte size en yakın yetkili Swatch satış noktasına teslim ederek veya istediğiniz bir kargo firması ile “Swatch Group Türkiye Büyükdere Caddesi Telpa Plaza NO:195 Kat:6 Levent/ İstanbul” adresine iletişim bilgilerinizi ve yaşamış olduğunuz sorunu belirterek göndermenizi rica ediyoruz. Karşı ödemeli kargoları teslim alamadığımız için gönderi sırasında kargo ücretinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Teknik servisimize ulaşan saatiniz incelendikten sonra tarafınıza geri bildirim yapılacaktır. Size en yakın yetkili Swatch satış noktasını www.swatch.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Markamızı tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Swatch Group Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön