19 Ekim 2013

Swatch'un Teknik Servis Sıkıntısı!

Ankara Kızılay Swatch bayinden mart ayında SUOR101 kodlu saatim haziran ayında saatin camı iç kısmından herhangi bir darbe söz konusu olmaksızın çatladı. Servise verdim. Sonuç geldiğinde bana ulaşacaklarını söylediler. Ancak aradan 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen hiçbir haber almadığım için gittim. Servis fişleri ile ilgili bir sıkıntı varmış. Bana verdikleri servis fişi üzerindeki numara bayi sorumlusunun kendisinin yazmış olduğu bir numara olduğu için sistemde saatimi bulmadıklarını söylediler.


Bunun için benimle iletişime geçeceklerini tekrarladılar. Ama aradan tam 4 ay geçmesine rağmen kimse aramadı. Birkaç kez gittim bayiye. Yaptıkları beni oyalamak oldu. Bu sinir bozucu ve iyi niyetimi kaybettim.

Hatice 288 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın Hatice Sevinç, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmamız adına saatiniz için düzenlenen servis fişinin numarasını, tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Söz konusu bilgileri [email protected] mail adresine iletirseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön