Swatch Yasal Süre Geçmesine Rağmen Saatim Gelmedi!

Tuğba Tuğba5 yıl önce

Ürün no: SUOT700 Fiş no: 094602 Saatimi 20 Şubat tarihinde tamir edilmesi için Swatch Kadıköy şubesine verdim. Arıza sebebi durduk yere akrep ve yelkovanının bozulmasıydı. 20 iş günü içinde geleceğini söylediler. Bu süre geçtikten sonra gidip saatimi istedim 1 hafta sonra dediler.

1 hafta sonra tekrar gittiğimde kargoda sorun olabilir 2 güne kadar gelir biz sizi ararız dediler ve hala bir ses yok. Bu nasıl bir ilgisizlik? Ne yeni bir saat veriyorlar ne de para iadesi yapıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tuğba 5 yıl önce

Kadıköy şubesine bugün tekrar gittim. Fakat hala gelmediğini söylediler. Bende Garanti Belgesinde eğer ki 20 iş günü içerisinde ürün gelmezse müşterinin yeni bir saat alma veya para iadesi istemek gibi hakkı olduğunu, bende paramı geri istediğimi söyledim. Para iadesi yapamıyoruz dediler. Madem yapamıyorsunuz neden garanti belgesine böyle bir yazı var? 06.03.2014 tarihinde gönderilmiş bir ürün bir ay olmasına rağmen gelmez mi? Her gittiğimde haftaya gelir, iki gün sonra gelir gibi bahaneler duymaktan müşteriniz olarak gerçekten sıkıldım. Lütfen şubeniz ile iletişime geçin. Bir daha swatch mu? Asla!

Swatch Logo Swatch 5 yıl önce

Sayın Tuğba Çelik, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz fiş numarası ile sistemimizde yapmış olduğumuz araştırma neticesinde saatinizin 27.02.2014 tarihinde merkezimize geldiğini, ilgili işlemler sonucunda garanti kapsamında değişim yapıldığını ve ilgili ürünün İsviçre'den 06.03.2014 tarihinde yollandığını görüntülemekteyiz. Ürününüzü mağazadan teslim alabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sıkıntı adına üzüntülerimizi iletir, markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler