17 Eylül 2013 #2016164

Swatch Ürün Değişimi ve Saygısız Çalışan!

Palladium'dan aldığım saati evde incelediğimde arkasında pilin yan tarafında çizik fark ettim. Arka tarafta kaldığı ve saati severek aldığım için önemsemedim . Kullanmak istediğimde kordonu uzun olduğundan tokası bilek kemiğime denk geldi ve rahatsız etti çıkarıp kutusuna değiştirebilmek amacıyla kaldırdım. İlk önce Paladiuma gittim sorunu anlattım 30 dk fazla kullanmadığımı belirttim orada çalışan siyah saçlı bir bayan daha fazla kullanılmışa benziyor diyerek beni yalancılıkla itham etti ve arkasındaki çiziği ise kabul etmediler.


Şikayet için direk merkezin telefonunu önerdiler. Bu davranış tarzını kabul edemiyorum. Değişim sorunum bir tarafa yapılan saygısızlığın takipçisi olacağım.

Zeynep 190 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın Zeynep Zaim, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntı adına Swatch Group Türkiye adına üzüntülerimizi iletmek isteriz. Belirtmek isteriz ki şikayetinize sebep olan bayi Eren Holding'e aittir. Şikayetinizle ilgili gerekli bilgilendirme Eren Holding bünyesinde yetkili kişilere iletilecektir. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

  • Zeynep20 Eylül 2013

    cevap dahi vermeyip,bir kuru özür dilemedikleri için fazla söze gerek yok

  • Zeynep18 Eylül 2013

    BUYAKA Mağazanızdaki görevli iki bayan arkadaşa(maalesef isimlerini bilmiyorum)sorumunu çözdükleri daha da önemlisi olumlu ve nazik yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Çalışanların kişisel davranışlarına dayanmayan standart prosedürlerin tüm mağazalarınızda uygulanması için tüm personelinize aynı müşteri hizmetleri anlayışınızı yerleştirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön