sta-4-hoverİyi Çözüm

Swatch Tamir Değişim Ve Para İadesi Yapmıyor!

Recep Recep5 yıl önce

Ankara Ankamall AVM Swatch mağazasından aldığım saatin 1 ay sonra kordonu koptu. Garanti kapsamında mağazaya götürüp tamirin yapılması için verdim. Saati almaya gittiğimde saatin yerine yeni farlı modelde bir saat göndermişler. Aradaki farkı ödeyerek bu saati alabileceğimi söylediler.

Gelen saati istemediğimi ve aynı saatten istediğimi söyledim. Mağaza görevlisi aynı saatin sınırlı üretim olduğu için aynısından olmadığını söyledi. Bende bunun üzerine paramı geri istedim. Para iadesinin yapılamayacağını bunun yerine başka bir saat almam gerektiğini söylediler!

Mağazanın bu satış politikasından şikayetçiyim! Saatin tamiri yapılmıyor, aynı saatten vermiyorlar ve para iadesi yapılmıyor. Şikayetçiyim!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Swatch Logo Swatch 5 yıl önce

Sayın Recep Yiğit, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmamız adına saatiniz için düzenlenen servis fişinin numarasını, saatinizin ürün kodunu tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Söz konusu bilgileri [email protected] mail adresine iletirseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler