05 Mayıs 2014

Swatch Sürekli Geri Kalan Saati Değişmiyorlar!

Almış olduğum Swatch marka saatim sürekli olarak geri kalıyor diye şikayetim vardı ve saatimi Beyoğlu İstiklal Caddesin'de bulunan Swatch mağazasına bıraktım. Yaklaşık 1 ay sonra ben aradığımda saatiniz tamir oldu gelip alabilirsiniz dediler saatimi aldım ama sorun hala devam ediyordu.


Tekrar 18.04.2014 tarihinde aynı mağazaya bıraktım ve tekrar benim aramam halinde 05.05.2014 tarihin saatiniz tamir oldu alabilirsiniz diyorlar. Ben tamiri kabul etmiyorum değişim istiyorum dedim ve bana Levent'te bulunan genel merkezin numarasını verdiler orayı aradım durumu E*** hanıma ilettim ama kendisinin tavrı hiç hoş olmayacak derecede kaba ve saygısızca idi bu sorunumun çözülmesini istiyorum.

Sinan 726 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sayın Sinan Ece, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle yaşadığınız talihsiz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci önceliğimizde tutmak markamızın temel prensibidir. Sizinle yapmış olduğumuz telefon görüşmesi neticesinde sorununuzun çözüldüğü bilgisini aldık. Türkiye tüketici kanunlarına göre bir malın üretim hatalı sayılıp değişimine ya da ücret iadesine karar verilebilmesi için, o malın garanti süresi içinde 4 kez, garanti süresi dışında ise kullanım süresi boyunca 6 kez teknik servise gitmiş olması gerekmektedir ve bu işlemlerin belgelerinin muhafaza edilmesinin tüketicinin sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz. Yaşamış olduğunuz sıkıntı adına üzüntülerimizi iletir, markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve nazik davranışınız için teşekkür eder ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön