03 Şubat 2014 #2272267

Swatch Sorunlu Ürünün Değişimini Yapmıyor!

1 hafta önce almış olduğumuz saat bileğime alerji yaptı ve aldığımız Metro City'deki mağaza ürünün değişimini yapmadı. Saatin kenarında minnacık bir nokta çizik görmüşler değişim yapamayız dediler. Başka mağazaları kabul ediyor bir tek Metro City'deki mağazaları sorun çıkardı.


Swatch yetkililerinin ilgilenmesini istiyoruz. Satarken herşey iyi değişime gelince binbir türlü şey buluyor satıcıları. Üstelik saati satarken de 15 gün içinde iade ve 1 ay içinde değişim yapılabiliyor diyorlar. Nerede o zaman bu söylenenler?

Tülin 419 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tülin Akmaz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle yaşadığınız talihsiz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Saatinizi mağazalarımızdan satın alma tarihinden itibaren kullanılmamış ve tadilat görmemiş ürünlerde, değişim kartı var ise 30 gün içinde satın alımın gerçekleştiği bayiden, bizzat gitmeniz taktirinde değişimi mümkün olabilmektedir. Konu hakkında çözüm sürecinin başlatılabilmesi için saatinizi teslim aldığınız satış noktası aracılığıyla veya istediğiniz bir kargo firması ile “Swatch Group Türkiye Büyükdere Caddesi Telpa Plaza NO:195 Kat:6 Levent/ İstanbul” adresine iletişim bilgilerinizi ve yaşamış olduğunuz sorunu belirterek göndermenizi rica ediyoruz. Karşı ödemeli kargoları teslim alamadığımız için gönderi sırasında kargo ücretinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca belirtmek isteriz ki, alerji konularına firmamız çok önem vermektedir. Bu sebeple, bu ürünü İsviçre'de bulunan merkezimize özel haber vermek durumundayız ve mümkünse doktorlarının verdikleri yazı/rapor gibi belgeyi bize göndermenizi, eğer rapor-yazı gibi bir belge yoksa alerjik hassasiyet yaşayan bölgenin varsa resmini göndermenizi rica ederiz. Teknik servisimize ulaşan saatiniz incelendikten sonra tarafınıza geri bildirim yapılacaktır. Markamızı tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön