Swatch Sağlam Saati Arızalı İade Ettiler!

Buğra Buğra6 yıl önce

Geçtiğimiz hafta kırmızı daire içine alınmış kısmı kırılınca Adana'da Atatürk Caddesindeki Swatch mağazasında tamir ettirdim. Lakin saatin o kısımdaki kilidi ve resimdeki kırık olan son kilit "tam kapanmamasına" rağmen bana sorun yok bu şekilde de kullanabilirsiniz diye akıl verdiler. Sonra mavi daire içindeki kısım düştü ki pimi çıkmış. Daha doğrusu ilk arızanın tamiri için kırmışlar ve bana bilgi verilmedi.

Bugün saatimi pim onarımından almak için gittiğimde en azından sağlammış gibi kolumda duran saatimi 2 parça aldım ve bana beyefendi bu olmadan da (mavi daire içindeki parça) kullanabilirsiniz diye akıl verdiler. 80 TL'ye kordon satmaya çalıştılar tamirden kaçarak.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Swatch Logo Swatch 6 yıl önce

Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden sizinle sistem üzerindeki telefon numaranızdan iletişime geçmeye çalıştık fakat size ulaşmamız mümkün olmadı. Belirtmek isteriz ki [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili bu bilgiyi tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Swatch Group Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler