23 Kasım 2013

Swatch Saatimin Ömrünü Bitirdiğini Söylediler!

4 sene önce aldığım Swatch saat 6 ay sonra siyah bölgeleri soyulmaya başladı, servise gönderdik. Orada fabrika hatası olduğunu söylediler ve değişim yapabileceklerini söylediler. Üzerine fark ödeyecek başka bir saat aldım. Saatimi hiç suya sokmadım ve hiçbir darbeye maruz kalmadı. Pilini hep kendi Swatch bayisinden değiştirdim. Yine pilinin bitmesinin üzerine temmuz ayında Eskişehir Espark AVM bayisinden pilini değiştirdim.


Değişimden bir hafta sonra camında buğulanma oluşmaya başladı. Ben de pilini değiştirdiğim bayiye sorduğumda servise gönderelim dediler. Çalışır durumda verdiğim saat, bana bozuk ve kronometreleri kaymış olarak geldi. Saatin miladının dolduğunu söylediler.

Cenk 229 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın Cenk Camanak, Belirtmiş olduğunuz üzere saatinizi 4 yıl evvel almış olduğunuzdan şu anda kapsam dışında bulunmaktasınız. Garanti süresi biten ürünleri,miz için ücretli servis imkanımız bulunmaktadır ancak ücretli servis imkanımız ürünlerin modeline ve bozulma sebebine bağlı olarak değişmektedir. Saatiniz servisimizden tamir edilemeden gönderildiyse bu üretim olarak kapalı kasa üretilen modellerimizden olduğunu gösterir. Kapalı kasa ürünlerimizi açarak tamir etmemiz mümkün değildir. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

  • Cenk30 Kasım 2013

    Bizi aramadılar yada mail göndermediler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön