23 Şubat 2013

Swatch Saat Kordon Parçası Koptu!

1 yıl önce 500 TL filan vererek aldığım saatimin 2 adet kordon parçası koptu. Bakırköy Capacıty Şubesine tamire bıraktıktan 3 gün sonra telefonuma "66**** nolu fişle bıraktığınız ürünümüzü iade alamadığımızı üzülerek bildiririz. Ürünümüz 3 gün içerisinde mağazamızda olacaktır " diye mesaj geldi. Gidip geri aldım saatimi. Satış elemanı tarafından kordon parçası elimizde yoktur isterseniz ücretli değişim yapabilirsiniz denildi. Böyle bir çözüm olamaz!


Aşağıdaki gibi bir cevap verecekseniz vermeyin ki almayalım artık: "kordonlarımızın garanti kapsamında değerlendirilmediğini belirterek, ücretli kayış değişimi konusunda mağazalarımızdan destek alabileceğinizi tarafınıza aktarmak isteriz"

Mesut 224 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden ilgili parçanın stoklarda mevcut olmadığını bildirip, ilerleyen günlerde stok kontrolleri için mağazalarımız yada çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Stoklarımız yurtdışı ile bağlantılı olarak güncellendiğini de tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Swatch Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön