17 Eylül 2014

Swatch Pil Kısa Sürede Bitti

Ankara da ikamet etmekteyim. 7 haziran 2014 günü kızıma Swacth marka bir saat aldım hediye olarak; 2 gün kullandı ve kaldırdık saatini okul açılınca kullanması için. Fakat saate baktığımızda pili bitmişti.


Swacth ı aradım(17 eylül 2014 saat 10:45) ve oradaki bayan kaba bir şekilde aldığınız saat kaç liralık ki zaten ucuz bu saat ve marka pilinin bitmesi normaldir gibi saçma bir ifadeyle sattıkları ürünü karalayarak bir çözüm üretti.


3 tane tissot marka saat kullanıyorum ve bir daha kesinlikle Swacth grubu hiçbir saat almayacağım, böyle saçma bir açıklama duymadım. Bu yetişmiş personeliniz ve müşteri odaklı anlayışınızla size başarılar diliyorum. Tüketici haklarına da müracaat edeceğim.

Ulaş 1.651 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi24 Eylül 2014

    Sayın Ulaş Aslan, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Markamızı tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak, saatinizle beraber verilen garanti belgesinde de yazdığı üzere; -pil ömrü, -normal aşınma ve yıpranma (cam çizilmesi, kordon hasarları), -kullanıma bağlı ağır hasarlar (vurma, çarpma), -saate yetkili servis dışında müdahalede bulunulması gibi haller garanti kapsamı dışındadır. Bu hallerde, saatiniz için Swatch Group Türkiye’nin belirlediği standartlar çerçevesinde ücretli servis hizmeti alabilirsiniz. Saygılarımızla. Swatch Group Türkiye Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön