sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Swatch Müşteri İlgisizliği

Emre Emre2 ay önce

Forum İstanbul Swatch mağazasından 08.12.2019 tarihinde kız arkadaşıma 370 TL'lik bir saat hediye aldım. Ürünü satın alırken özellikle sorduğum soru iade edebiliyor muyum oldu ve aldığım cevap iade edebiliyorsunuz oldu. Fakat ürünü 4 gün sonra kız arkadaşım beğenmediği için iade etmek istedik, mağazaya gittiğimde bana dedikleri ürünü iade etme hakkınız yok olarak bildirdiler. Ürünü satabilmek için bir çok yalan söylediler, iade değişim hakkında yanlış bilgiler verdiler.

Bu ürün bayan saati ve bir erkeğin kullanması söz konusu olamaz. Sürekli merkezleri ile görüşüyorum dönüş yapılacak diyorlar dalga geçer gibi aradıklarında değişim yapabilirsiniz olarak belirtiyorlar. Mağaza merkeze merkez mağazaya yönlendirip beni oyalayıp duruyorlar. En kısa sürede iademin yapılmasını istiyorum, tüketici olarak iade benim en yasal hakkım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emre 2 ay önce

Aldığım ürüne değişim olarak onay veriliyor, değişim hakkım zaten var yanıltıcı firma Swatch. Böyle bir firmaya yakışmayan şeylerde gördük. Ne bir ilgi ne başka bir şey, sadece yaptıkları oyalamak başka bir sonuç yok. yanıltıcıta diz boyunu aşmış bir firma.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler