Swatch Müşteri İle Dalga Geçiyorlar Resmen!

Murat Murat16 Nisan 2014 09:11

Sevgililer gününde Swatch saat aldım ürünü kullanmaya başlayalı 1 ay bile olmadan saatin taban kısmı bende kontak dermatit yaptı. Bunun üzerine saati merkeze gönderdik. Gelen cevapta saatin taban kısmında sorun olduğu halde ve kordonun orijinal olmasına rağmen orijinal olmadığı iddia edilerek geri iade edildi.

Ancak ürünü ikinci kere gönderip firmanın merkezini aradığımda saatlerinin kesinlikle alerji yapmadığını iddia ederek doktor raporu ve kanıt olarak da bunu fotoğrafla belgelememi istediler.

Müşteri ile alay edercesine ilgilenmeyen bu saat firmasını kınıyorum ve tüketici mahkemesine başvuracağımı bildiriyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Swatch Logo Swatch 18 Nisan 2014 09:50

Sayın Murat Bilge, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Belirtmek isteriz ki, alerji konularına firmamız çok önem vermektedir. Konu hakkında çözüm sürecinin başlatılabilmesi için bu ürünü İsviçre'de bulunan merkezimize özel haber vermek durumundayız ve bu sebeple doktorlarının verdikleri yazı/rapor gibi belgeyi bize göndermenizi, eğer rapor-yazı gibi bir belge yoksa alerjik hassasiyet yaşayan bölgenin varsa resmini göndermeniz gerekmektedir.İlgili satış noktası bu sebeple sizden bu belgeleri talep etmiştir. İlgili belgelere ulaştığınızda, saatinizi teslim aldığınız satış noktası aracılığıyla veya istediğiniz bir kargo firması ile “Swatch Group Türkiye Büyükdere Caddesi Telpa Plaza NO:195 Kat:6 Levent/ İstanbul” adresine iletişim bilgilerinizi ve yaşamış olduğunuz sorunu belirterek göndermenizi rica ediyoruz. Karşı ödemeli kargoları teslim alamadığımız için gönderi sırasında kargo ücretinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Teknik servisimize ulaşan saatiniz incelendikten sonra tarafınıza geri bildirim yapılacaktır. Markamızı tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Swatch Group Türkiye Müşteri Hizmetleri [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler