25 Mayıs
#12023968

Swatch Fahiş Servis Ücreti Talep Etti

Forum Kayseri Swatch Saat'ten yaklaşık 2 sene önce saat aldım. Kronometre ve zamanlayıcı kurma kolu düğmesi 1-2 sene içinde düştü. Yani sağlam değildi 4 saatim var değişikli kullandığım, sürekli kullandığım bir saat de değil... Servise ücreti mukabili vermek için aynı mağazaya götürdüm. Kronometre ve Zamanlayıcı kurma kolu düğmesi ki mercimek büyüklüğünde 2 parça için 150'şer TL'den 300 TL servis ücreti çıkacağını söylediler ki bu da Türkiye Swatch saatçiliğin servis fiyatı imiş.


Bu saati zaten 590 TL'ye almıştım dedim. Şu an 890 TL dediler. Saatin dışında bulunan mercimek büyüklüğünde 2 parça için 300 TL servis ücreti saatin fiyatına oranla fahiş bir fiyat ve Swatch 'ten başka yapacak serviste yok maalesef. Saati kullanamıyorum, mecburen Swatch 'ta tamir edilmesi gerekliliği ve bu fiyatlara servis fiyatı verilmesi resmen haksızlıktır!

Gökhan Gökhan 2.098 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan25 Mayıs

    Swatch dan 3 sene önce saat aldım çok da kullanmadım. Geçen sene kurma kolları kendiliğinden düştü. 2 tane küçücük saat kurma kolu için 150şer TL'den 300 TL servis ücreti istiyorlar. Saati 590 TL'ye almıştım. Mecburen o serviste yaptırmak gerekiyor. Hem kalitesiz, hem fahiş servis ücretleri.

Ziyaretçi Yorumları