Swatch Etiket Fiyatı İle Kasa Fiyatı Farklı Ürün!

Pınar Pınar1 yıl önce

Dün akşam (19/07/2018) Buyaka AVM'deki Swatch mağazasından lk292g model kadın kol saati satın aldım. Ürünün reyondaki fiyatı 200 TL olarak yazmakta idi, ben de bu fiyatı görerek ürünü almaya karar verdim.

Paketleme yapıldı ve ödeme aşamasında mağaza görevlisi ürün fiyatının 289 TL olduğunu söyledi. Reyondaki fiyatın farklı olduğunu söyledim, görevli ile beraber reyona baktık ve fiyatın 200 TL olduğunu kendisi de gördü.

Müdür yardımcısı olduğunu kendisinden öğrendiğimiz arkadaşın verdiği yanıt ise "yanlışlık olmuştur" oldu. Tüketici Hakları gereği reyondaki fiyattan ürünün satışını yapması gerektiğini belirttiğimizde kesinlikle kabul etmedi, üst yöneticileri ile görüşüp onay almaya yanaşmadı, "bizde böyle bir uygulama yok, daha önce de fiyatın yanlış yazıldığı oldu, kasada ne çıkarsa o geçerlidir" diyerek yardımcı olmaktan uzak, özrü kabahatinden büyük ve Swatch gibi bir markaya yakışmayacak şekilde bir davranış sergiledi.

Ürünün reyondaki 200 TL etiketli halinin fotoğrafı bende mevcut ve aradaki 89 TL farkın tarafıma kesinlikle iade edilmesini talep ediyorum.

Ekli fotoğrafta sağdan 2. saati satın aldım ve görüldüğü gibi 200 TL etiket fiyatı bulunmakta.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler