12 Eylül 2013 #2008134

Swatch Bir Haftalık Ürünü Değiştirmediler!

Dünya markası olmuş bir firma diyerek kaliteli hizmet beklentimden ötürü almış olduğum Swatch marka saati kayışta renk atması sebebiyle aldığım günden 1 hafta sonra ayın 18 inde garantiye gönderdim. Yaklaşık 24 gün bekledikten sonra değişim talebimin olumsuz olduğu ve kullanıcı hatası olduğu iddiasıyla karşılaşıyorum.


Bu durumun çözüme kavuşmasını diliyorum. Aksi halde sadece buraya yazmakla değil tüketici hakları mahkemesine başvuracağımı bildirmek isterim.

Ömer 138 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Mart 2014

    ozaman şöyle yapınınız maltepe carfour daki bayinize deyiniz ki satana kadar yaparız hallederiz vs gibi vaadlerde bulunmasınlar ayrıca haklısınız belirtmişsiniz çin alfabesiyle küçük puntolarla swatch gibi büyük ve saygın bir markaya yakışmıyor ki tahminimdir swatch la alakalı değil malesef türkiyedeki distributör kaynaklı yaşadığım sıkıntı ayrıca madem öyle garantiye gönderme amacımı belirtmişim neden açıklama yapılıp kordon garanti kapsamı dışındadır denmiyor 24 gün bekletiliyorum açık ve net amaç sadece para kazanmak en azından bundan sonra bu markayı tercih edecek olanlar yazımı okurlarsa alıp almama konusunda bi fikir sahibi olurlar bende saygılarımı sunuyorum efenim :)

  • Swatch Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın Ömer Gökhan Keleş; Saatin kordonu garanti belgenizde Garanti Kapsamına Girmeyen Haller kısmında da belirtildiği üzere garanti kapsamında değildir. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön