03 Şubat 2014 #2271183

Swatch 3. Yılda Saatim Durdu Ve Çalışmadı!

Tahmini olarak 3 sene gibi bir süredir Swatch saatimi kullanırken saatim durdu. Pilinin bittiğini düşünerek bugün pil değişimine gittim fakat saatin arızalı olduğunu öğrendim. Açıkçası daha önceki kullandığım markayı daha uzun süre kullanmıştım. Bu açıdan Swatch'dan memnun kalmadım.


Swatch eski saati iade edip, belirli bir tutara eş değer tutup, yeni saat alımından düşürerek kampanya yapıyordu. Eğer böyle bir kampanya ile müşteri memnuniyeti sağlanacak ise bilgi verilmesini rica ediyorum. Mümkün değil ise ona göre farklı bir marka araştıracağım.

Ramazan 3.673 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Ramazan Ay, Belirtmiş olduğunuz üzere şu anda garanti kapsam dışında bulunmaktasınız. Saatiniz için ücretli servis imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Ücretli servis imkanından faydalanmak için saatinizi size en yakın yetkili satış noktamız aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Size en yakın satış noktalarımız bilgilerine www.swatch.com.tr internet adresinden öğrenebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki, Swatch markalı ürünlerin modeline ve bozulma sebebine bağlı olarak tamir edilebileceğini, arzu ederseniz bu tespitin yapılması için ürünü sorununu belirterek adresimize gönderebileceğinizi, tespit sonrası size hem fiyat hem de yapılabilecekler konusunda bilgi verilebileceğini iletmek isteriz. Şu aa 2014 yılı içinde yukarıda belirtmiş olduğunuz şekilde bir kampanyamız planlanmamaktadır. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön