20 Mart 2013 #1695272

Swatch 3. Defadır Saatiniz Bozuk!

Sayın Swatch yetkilileri (ki bu genelde Eren Holding'in yetkilendirdiği çalışanlar / teknik servis oluyor)
Sizden ağustos 2012'de aldığım saati 3 keredir servise götürmem ve her defasında bana yenisi ile değiştirme yaptığınız halde gene bozulan saatimi servise verdim ve tamir edildiği söylendi. ama ben tamir değil para iadesi istedim.


Üstelik ilk aldığım saat seride hata vardır diye üzerine 99 TL verip daha kaliteli diye tabir ettiğiniz saati aldım. o da bozuk çıktı. ancak 4. kere servise verirsem para iadesi hak iddia edebilirmişim. biraz önce tüketiciyi koruma derneği ile konuştum. bağlı olduğum kaymakamlığa sizi şikayet edeceğim. artık elimden birşey gelmiyor.

Ceyda 77 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda20 Mart 2013

    müşteri temsilciniz ürün tamir edildi dedi. kim yanlış konuşuyor o zaman?!!! ben yalan mı söylüyorum saat geri kalıyor. kolumda zamanı yanlış gösteren 309 TL'lik saat takmak zorunda mıyım? bıktım sizin bozuk ürününüzden!!! bu kaçıncı bozuk saat?!! paramın iadesini istiyorum. aksi taktirde tüketici sorunları ilçe emniyetine başvurucam.

  • Swatch Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, 651714 nolu fiş numarasına ait üründe gerekli kontrollerin teknik servisimiz tarafından yapıldığını ancak bir sorun tespit edilemediği için ürünün tekrar mağazaya geri iade edildiğini tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Swatch Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön