23 Eylül 2014

Swatch Yeni Saatin Tamiratı Yapılmadı.

Eylül 2013 te aldığım metal kordonlu Swatch marka saatimin kordonun rengi atmış olup 2014 Ağustos ayında fark ettim. Saati günlük kullanmama rağmen ,bu şekilde deforme olması canımı sıktı ve optimum şubeye yapılması veya değişimi için götürdüm.

Garanti belgesinde süre 2 yıl ve ürün bütün parçalarıyla garanti kapsamındadır yazmasına rağmen personel mekanizması garanti kapsamında kordonu değil gibi bir cevap verdi. 141066 fis/ talep no ile saatimi yapmadı,değiştirmedi ve mesaj dışında tarafıma dönüş yapmadılar. Kurumsallık bu olmamalıdır neticede az paralar ödenmiyor. Mağduriyetim giderilmezse tüketici haklarına şikayet edeceğim. İsim yapmak yetmez hakkını da vermek gerekir.

Derya 2.312 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi24 Eylül 2014

    Sayın Derya Özdemir, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Markamızı tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak, saatinizle beraber verilen garanti belgesinde de yazdığı üzere; -pil ömrü, -normal aşınma ve yıpranma (cam çizilmesi, kordon hasarları), -kullanıma bağlı ağır hasarlar (vurma, çarpma), -saate yetkili servis dışında müdahalede bulunulması gibi haller garanti kapsamı dışındadır. Bu hallerde, saatiniz için Swatch Group Türkiye’nin belirlediği standartlar çerçevesinde ücretli servis hizmeti alabilirsiniz. Saygılarımızla. Swatch Group Türkiye Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön