27 Ocak 2014

Swatch Ürününe Sahip Çıkmıyor!

Geçen yıl Konyalı Saat'ten Calvin Klein marka bayan kol saati aldım. 1 hafta sonra kendiliğinden camı çatladı. O zaman ki distribütör olan Eren Holding camı ücretsiz olarak değiştirdi. 1 yada 1,5 ay sonra cam aynı yerinden aynı şekilde çatladı, tekrar servise gönderdim. Eren Holding tekrar ücret almadan camını değiştirdi.

Şimdi 3. kez aynı yerinden aynı şekilde camı tekrar çatladı. Yine Konyalı Saat vasıtasıyla servise gönderdim bu kez iade talebiyle yolladım. Fakat distribütör değişmiş ve swatch grup olmuş. Fakat swatch grup distribütörü olduğu malın arkasında durmuyor ve iade yapmadığı gibi camın değişimden ücret talep ediyor.

Ve ayrıca geriye dönük hiç bir servis kayıtları da yokmuş.

Gencay 925 Okunma

Cevaplar

  • Gencay31 Ocak 2014

    Müşteri hizmetlerini telefonla konuşurken gayet ters bir şekilde konuşuyor. Ayrıca hiç bir şekilde sizi ikna edip çözüm üretmeye çalışmıyorlar. Direk kestirip atıyorlar başlarından.

  • Swatch Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Gencay Göl, Saatin camı garanti belgenizde Garanti Kapsamına Girmeyen Haller kısmında da belirtildiği üzere garanti kapsamında değildir. Bu nedenle ilgili işlem ancak ücretli yapılabilmektedir. Ayrıca, Türkiye tüketici kanunlarına göre bir malın üretim hatalı sayılıp değişimine ya da ücret iadesine karar verilebilmesi için, o malın garanti süresi içinde 4 kez, garanti süresi dışında ise kullanım süresi boyunca 6 kez teknik servise gitmiş olması gerekmektedir ve bu işlemlerin belgelerinin muhafaza edilmesinin tüketicinin sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön