Swatch Saniyesi Düştü Ücret Karşılığı Yaparız Diyorlar!

Mustafa D. |

Saniyesi düşen saatimi Maltepe Carrefour SA AVM Swatch 17.02.2014'de satış yerine bıraktım 12.03.2014'de aradım red cevabı aldım. Bu saatlerin arıza yapması durumunda yenisini vereceklerini duydum ama öyle değilmiş. Saati ücret karşılığı yaptırmak istedim saatin yenisini almakla aynı değerde.

Etiketler :

Kadran ve Göstergeler Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  13 Mayıs
  19:25

  :(

 • 12 Mayıs
  15:27

  Sayın Mustafa Derya,

  Belirtmiş olduğunuz üzere ilk saatiniz şu anda garanti kapsam dışındadır. Garanti kapsam dışı servisler konusunda, Swatch markalı ürünlerin modeline ve bozulma sebebine bağlı olarak tamir edilebilmektedir, Yapılan tespit sonrasında saatiniz kapalı kasa üretim modellerinden olduğu için saatin kasasının tamamının değişmesi gerekmektedir. İlgili ücret bu sebeple doğmuştur. Arzu etmeniz halinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa D.
  10 Mayıs
  17:05

  GARANTİ EVRAKLARI KUTUSU HER ŞEY BENDE MEVCUT KASA DEĞİŞMESİ DEMEK GİT YENİSİNİ AL DEMEK...

 • Mustafa D.
  05 Nisan
  15:35

  saat için çok iddaa ediyorlar bozulmaz şöyle olmaz 10 yılda geçse bozulsa biz yenisini veririz diyorlar ama lafta işte bizde böyle duyunca gittik aldık.Hata yapmışız. garanti belgesi kutusu her şeyi var.Garanti belgesi de var fakat zamanı da geçmiş fakat çok kaliteli bir saat ve çok iyi bir saat firması böyle cevap beni uzdu sizi de meşgul ettim...

 • 26 Mart
  09:44

  Sayın Mustafa Derya,

  Kullanmış olduğunuz Swatch markalı ürünümüzle ilgili memnuniyetsizliğiniz bizi üzmekle birlikte, ürün kaynaklı durumlarda garanti dahili işlem yapılabilmesi için; ürünün üzerinde ürün kodu yazılı faturasının ya da tarihli-onaylı (kaşeli)-kod numaralı garanti belgesinin bulunması gerekmektedir. Bu belgenin garanti süresi boyunca muhafaza edilmesinin tüketicinin sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz. Aksi durumlarda garanti kapsamında servisin mümkün olmadığını üzülerek bilgilerinize sunarız.

  Garanti kapsam dışı servisler konusunda, Swatch markalı ürünlerin modeline ve bozulma sebebine bağlı olarak tamir edilebilmektedir, Yapılan tespit sonrasında saatiniz kapalı kasa üretim modellerinden olduğu için saatin kasasının tamamının değişmesi gerekmektedir. İlgili ücret bu sebeple doğmuştur. Arzu etmeniz halinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa D.
  21 Mart
  18:31

  personel çözüm için müşteri memnuniyeti açısın dan saatinizi yapabilirler dedi ama olumsuz cevap landı.