Swatch Saatimi Çöpe Atmam Gerektiğini Öğrendim!

Rıza B. |

460 tl verip de aldığım Swatch marka saatimin kordonu yıprandığı için Swatch bayisine götürdüm. Fakat kordon olmadığından dolayı yaklaşık 1 sene öyle böyle gelecek diye beklettiler. Kordon beklerken de saatim durdu garanti süresi de doldu. Tamir için servise gönderdiğimde garantisi bittiği için yapılamayacağını öğrendim. Ne yapmam gerektiğini sorunca da şu an yapılacak bir şey yok dendi.

Biz saatin markasına ismine güvenip de o kadar para verip saat alıyoruz fakat saat kendiliğinden duruyor. Swatch da bize kibarca saatinizi çöpe atın diyor. Bir daha Swatch mağazasının önünden bile geçmem dışarıda 5 liraya saat satan satıcılar bile sizden daha fazla malının arkasında duruyor. Böyle saçmalık görmedim.

Etiketler :

Kayış Kadran ve Göstergeler Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  10:07

  Sayın Rıza Balı,

  Saatinizi detaylı tespit için, yetkili satış noktalarımız aracılığı ile göndermenizi rica ederiz. Detaylı tespitin ardından, ilgili ürünün tamiri mümkün ise işlemler ve ücretler hakkında bilgilendirileceksiniz.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri

  Sil

 • Rıza B.
  03 Kasım
  13:01

  garanti sürem zaten kordonun 1 sene boyunca gelmemesinden doldu. şimdi ise garantisiz kendi paramla yaptırmak istiyorum saati gönderdim fakat garantisiz ürünlere teknik servis yok diye geri gönderildi saatim. Müşteri memnuniyeti bu kadar zormu?

 • 30 Ekim
  09:42

  Sayın Rıza Balı,

  Belirtmek isteriz ki Swatch marka ürünlerde garanti süremiz 24 ay olup, garanti süresi dolmuş ürünler için ücretli servis imkanımız, ürünlerin modeline ve bozulma sebebine bağlı olarak gerçekleşebilmektedir. Konu ile ilgili bu bilgiyi tarafınızla paylaşmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri