19 Ekim 2013

Swatch Saatimi Çöpe Atmam Gerektiğini Öğrendim!

460 tl verip de aldığım Swatch marka saatimin kordonu yıprandığı için Swatch bayisine götürdüm. Fakat kordon olmadığından dolayı yaklaşık 1 sene öyle böyle gelecek diye beklettiler. Kordon beklerken de saatim durdu garanti süresi de doldu. Tamir için servise gönderdiğimde garantisi bittiği için yapılamayacağını öğrendim. Ne yapmam gerektiğini sorunca da şu an yapılacak bir şey yok dendi.

Biz saatin markasına ismine güvenip de o kadar para verip saat alıyoruz fakat saat kendiliğinden duruyor. Swatch da bize kibarca saatinizi çöpe atın diyor. Bir daha Swatch mağazasının önünden bile geçmem dışarıda 5 liraya saat satan satıcılar bile sizden daha fazla malının arkasında duruyor. Böyle saçmalık görmedim.

Rıza 257 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sayın Rıza Balı, Saatinizi detaylı tespit için, yetkili satış noktalarımız aracılığı ile göndermenizi rica ederiz. Detaylı tespitin ardından, ilgili ürünün tamiri mümkün ise işlemler ve ücretler hakkında bilgilendirileceksiniz. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri Sil

  • Rıza 03 Kasım 2013

    garanti sürem zaten kordonun 1 sene boyunca gelmemesinden doldu. şimdi ise garantisiz kendi paramla yaptırmak istiyorum saati gönderdim fakat garantisiz ürünlere teknik servis yok diye geri gönderildi saatim. Müşteri memnuniyeti bu kadar zormu?

  • Swatch Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın Rıza Balı, Belirtmek isteriz ki Swatch marka ürünlerde garanti süremiz 24 ay olup, garanti süresi dolmuş ürünler için ücretli servis imkanımız, ürünlerin modeline ve bozulma sebebine bağlı olarak gerçekleşebilmektedir. Konu ile ilgili bu bilgiyi tarafınızla paylaşmak isteriz. Saygılarımızla. Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön