21 Mart 2013

Swatch Para İadesi Yapılmadı!

Ankara Ankamall AVM Swatch bayisine, metale karşı derimin alerjisi olduğunu, sadece titanyum saatleri kullanabildiğimi, fakat Swatch marka saatlerden sadece bir modelin çok hoşuma gitmesinden dolayı saat satın almak istediğimi belirttim. Saatin alerji yapması durumunda koşulsuz iade edebileceğim garantisi ile saati satın aldım. Maalesef saat kolumda alerji yaptı ve saati satın aldğım yere gittim.

Saati geri aldılar ve yapılacak incelemeden sonra saat için ödediğim ücretin geri iade edileceğini bildiren bir SMS alacağımı belirttiler. Saati yenisi ile değiştirebileceğim veya aynı ücrette başka bir saat alabileceğim ile ilgili merkezlerinden bir SMS aldım. Ödediğim ücret geri iade edilmedi.

Atike 110 Okunma

Cevaplar

  • Atike 25 Mart 2013

    Evet şikayet ilanlarını girdikten sonra , satın aldığım kredi kartına iade edecekleri bilgisini aldım. Önümüzdeki ay ektreyi kontrol edeceğim.

  • Swatch Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden müşteri hizmetlerimiz ile görüşülerek ilgili sorunun çözüldüğü tespit edilmiştir. Saygılarımızla Swatch Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön